Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel THERMAL VARGA a AQUA

 • Kod produktu: SK-0010T
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Słowacja, Południowa Słowacja, Velký Meder Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Produkt CKVT, SPA i wellness
Transport Własny
Wyżywienie 2 posilki z napojami
Zakwaterowanie Pokój 1(+0) B / Pokój 2(+1) B

Cena za osobę od 809 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis hotelu i wyjazdu

 • Położenie

  dwa hotele rodzinne, oddalone od siebie o 10 m, położone na skraju parku leśnego, w pobliżu całorocznego kąpieliska termalnego Veľký Meder. Hotel Aqua jest nowszy, recepcja i restauracja dla obu hoteli znajduje się w Hotelu Thermal Varga.

 • Wyposażenie i usługi

  klimatyzowana restauracja, bar, ogródek letni, taras, sale konferencyjne, pokój zabaw dla dzieci bezpłatnie (bilard, piłkarzyki, cymbergaj i gry planszowe), parking.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, Wi-Fi BEZPŁATNE, TV SAT, telefon, sejf, szlafroki dla osób dorosłych, z możliwością dostawki, większość pokoi z balkonem lub tarasem. Klimatyzacja w lipcu i sierpniu.

 • Sport i rozrywka

  w pobliżu całorocznego kąpieliska termalnego, plac zabaw, petanque, tenis, tenis stołowy, piłkarzyki, możliwość wypożyczenia rowerów.

 • Wyżywienie

  2 posiłki - śniadania i kolacje w formie bufetu, napoje bezalkoholowe do kolacji bez ograniczeń. W terminie 1.1.-19.4, 24.6.-4.9. oraz 30.10.-23.12. dodatkowo pakiet all inclusive (przekąska 10:00-17:00 – słodkie i słone ciasta, hot dogi, owoce, nielimitowane wino, piwo, lemoniada w lobby barze od 10:00 do 21:30). Menu dla osób z celiakią.

 • Informacje dopełniające

  parking przy hotelu w terminach 14.4.-19.4. oraz 24.6.-4.9.2022 za opłatą 3 EUR/dzień, w pozostałych terminach BEZPŁATNY. Opłata klimatyczna około 1 EUR/os/dzień - płatna na miejscu. Zwierzęta domowe nie są akceptowane. Łóżeczko dla dziecka za opłatą 10 EUR/pobyt.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 3 lat bez łóżka- BEZPŁATNIE.

 • Uwaga

  możliwość pobytu na dowolną ilość nocy. W terminie 24.6.-4.9. - pobyty tylko na 3 noce (przyjazd w czwartek), 4 noce (przyjazd w niedzielę), 5 nocy (przyjazd w niedzielę) lub 7 nocy (przyjazd w czwartek lub niedzielę).

 • Cena zawiera

  nocleg, 2 posiłki, napoje bezalkoholowe do kolacji, w terminach 1.1.-19.4, 24.6.-4.9. oraz 30.10.-23.12. dodatkowo pakiet all inclusive, wstęp na baseny termalne uwzględniający przerwę 1x dziennie (ilość nocy = liczba wejść), ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP.

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

  aktualizacja 25.01.2022.

Interaktywana mapa regionu

Południowa Słowacja

Velký Meder

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.