Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Noclegi tranzytowe

Jeśli podróżujesz samochodem nad Adriatyku, mamy dla ciebie kilka wskazówek, gdzie można zatrzymać się po drodze i podziwiać wspaniałe widoki i miejsca w drodze nad Adriatyk.

Na pewno warto odwiedzić uzdrowisko termalne Morawskie Toplice, które położone jest w Słowenii, a także Park Narodowy Jeziora Plitwickie i Park Narodowy Krka, gdzie można się zrelaksować pośród piękna natury. Jeżeli interesujecie się historią, proponujemy odwiedzić Split, w którym znajduje się Pałac Dioklecjana. Kierując się bardziej na południe, można podziwiać rezerwat przyrody Biokovo, a już na samym południu warto odwiedzić Dubrownik, który, zwany jest "Perłą Adriatyku".

Wykorzystaj wakacje na maksa, chętnie pomożemy ułożyć Ci dokładny plan!


pdf  Dzwońcie 9–17: (+48) 334 728 008Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe