Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Klub stałego klienta Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family

Szanowni Klienci,
od 1.10.2017 obowiązuje nowy program lojalnościowy, który obowiązuje wszystkich klientów korzystających z naszych usług od 2016 roku. Nowe przepisy znoszą warunki Klubu stałego klienta, który obowiązywał od 1.12.2015.

Warunki zniżki:

 • Klienci, którzy korzystali z usług Vitkovice Tours / TRAVEL FAMILY od roku 2016 włącznie mają możliwość wykorzystania dodatkowej zniżki 3%
 • Zniżka stałego klienta obowiązuje tylko w przypadku produktów z oferty Vitkovice Tours / TRAVEL FAMILY i można ja wykorzystać tylko na katalogowe ceny zakwaterowania.
 • Zniżka stałego klienta dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci do 18 roku życia, które nie podlegają obniżonym cenom dla dzieci, zniżkę tę można łączyć ze zniżką First Minute
 • Zniżka stałego klienta obowiązuje na wszystkie oferty katalogowe oraz oferty First Minute dla wszystkich osób z rezerwacji łącznie z dziećmi.
  Zniżkę 3% stałego klienta zyskają wszyscy, którzy podróżowali z nami przynajmniej 3 razy.
  Zniżkę 2% uzyska każdy kto był z nami na wakacjach przynajmniej 1 raz.
 • Zniżek stałego klienta nie można wykorzystać w przypadku ofert specjalnych: oferty dla Seniora, Wakacje za grosze, Specjalne oferty autokarowe i lotnicze, Last Minute, Specjalne zniżky oferowane w ramach danego obiektu oraz Zniżky dla pracowników firm objętych współpracą z daną firmą.

pdf  Dzwońcie 9–17: (+48) 334 728 008Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe