Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Jak zarezerwować wczasy z Travel Family?

 1. Wyszukaj i zarezerwuj swoje wczasy z naszej oferty
 2. Jeśli jakieś wyrażenia są niejasne, zajrzyj do naszego słownika terminów.
 3. Rezerwacja nie jest wiążąca dla Ciebie, jest ważna przez okres, co najwyżej 3 dni. Ważności rezerwacji może być również kilkugodzinna tuż przed terminem wyjazdu na wycieczkę.
 4. Rezerwacja jest automatycznie zwalniana po jej wygaśnięciu i zwolnione miejsca będą oferowane innym klientom. W momencie dokonywania rezerwacji trzeba zatem podjąć wszystkie niezbędne kroki wymagane do zamknięcia umowy turystycznej.
 5. Czynności niezbędne do zawarcia umowy: rezerwacja, wypełnienie wszystkich danych niezbędnych do zawarcia umowy, potwierdzenie umowy podróży ze strony biura podróży TRAVEL FAMILY s.r.o., Sp. z o. o. oddział w Polsce (BPTF), wpłata zaliczki dokładnie 30 % całkowitej ceny wycieczki. Dopłatę do całkowitej ceny wycieczki, klient jest zobowiązany zapłacić, co najmniej 45 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej wg. podpisanej umowy.
 6. Po wpłacie pełnej ceny za zamówione usługi otrzymają Państwo z BPTF voucher uprawniający do korzystania z wszystkich zamówionych usług.

Jeśli masz już voucher i informacje na temat podroży? Życzymy mile spędzonego urlopu.

Jak zapłacić za wycieczkę?

Obecnie można użyć następujących opcji płatności za wyjazd z BPTF:

 • Płatność gotówką w każdym oddziale BPTF
 • Płatność pieniężnym przekazem pocztowym
 • Płatności przelewem bankowym

Konto bankowe BPTF, na które możecie dokonać wpłaty:

PKO Bank Polski, numer konta: 47 1020 1390 0000 6602 0478 4130.

Wypełnij następujące szczegóły dotyczące płatności:

Tytuł płatności = nr Umowy o Świadczenie Usług Turystycznych

Ważne:

W celu zapewnienia, że wasza płatność jest przypisana do waszej rezerwacji, należy poprawnie wypełnić wszystkie informacje identyfikacyjne, w szczególności numer konta i tytuł płatności, w którym musi się znaleźć numer umowy. Proszę dokładnie sprawdzić wszystkie dane dotyczące płatności jeszcze przed złożeniem zlecenia płatności w waszym banku.


pdf  Dzwońcie 9–17: (+48) 334 728 008Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe