Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

First Minute zniżki

W przypadku stosowania większej liczby zniżek ustala się stałą procedurę wewnętrzną oraz podaje się niezmienioną kolejność stosowania zniżek. Nie można dodatkowo ubiegać się o zniżki.


NOWOŚĆ - BEZPŁATNA ANULACJA

obowiązuje dla umów zawartych od 20. 9. 2021 do 31. 1. 2022 (na sezon 2022). Bezpłatnej anulacji można dokonać na 30 lub więcej dni przed skorzystaniem z pierwszej usługi.
Nie dotyczy anulacji lotów oraz ofert grupowych. Bezpłatna anulacja dotyczy wyłącznie wyjazdów oznaczonych znakiem BEZPŁATNA ANULACJA i nie dotyczy wykupionego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, za które zawsze naliczana jest opłata za anulowanie w wysokości 100% ceny ubezpieczenia. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko w formie pisemnej.
W przypadku anulacji wpłacona kwota zostaje zwrócona w formie vouchera, który będzie ważny rok od daty planowanego wyjazdu.


Lato 2022 - First Minute
 • ZNIŻKA ZA WCZESNY ZAKUP (FIRST MINUTE) AŽ DO 44%
  dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci do 18 roku życia, które nie podlegają obniżonym cenom dla dzieci.
  Większość hoteli, apartamentów i pensjonatów ofertuje zniżki za wczesny zakup FIRST MINUTE AŻ DO 44%. Aby uzyska zniżkę za wczesny zakup wystarczy zakupić wybraną ofertę i zapłacić zaliczkę 30%. Zniżek nie wolno łączyć z innymi zniżkami i promocjami. WCZESNY ZAKUP NA PRAWDĘ SIĘ OPŁACA!

 • ZNIŻKA STAŁEGO KLIENTA 2 - 3%
  dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci do 18 roku życia, które nie podlegają obniżonym cenom dla dzieci, zniżkę tę można łączyć ze zniżką First Minute. Więcej informacji tutaj.

 • AKCJA 1+1 z dodatkową ekstra zniżką 5%
  można łączyć tylko ze zniżką First Minute.
  Zarezerwujcie do 31. 3. 2022 jeszcze jeden wyjazd w tym samym roku 2022, a zyskacie dodatkową zniżkę w wysokości 5% z oferty katalogowej. Ekstra zniżkę można łączyć tylko ze zniżką First Minute.

 • DZIECI POBYT GRATIS
  Dzieci mają darmowy pobyt lub atrakcyjną zniżkę. Aż 3 dzieci może mieć pobyt GRATIS – w wybranych obiektach.

 • UBEZPIECZENIE OD CHORÓB PRZEWLEKŁYCH i COVID W CENIE!
  Ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH oraz COVID–19 jest zawarte w cenie wyjazdu.

Polecamy