Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Najczęściej zadawane pytania dotyczące rezerwacji naszej oferty

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdujdujecie odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt mailowy: [email protected] chętnie pomożemy i doradzimy.

 • Czy możemy zarezerwować pobyt w wybranym miejscu bezpośrednio na stronie internetowej
  Tak, możecie dokonać rezerwacji 24 h na dobę. Rezerwacja zostaje potwierdzona przez pracownika najpóźniej nastepnego dnia roboczego.

 • Co zyskam dzięki rezerwacji internetowej?
  Dzięki rezerwacji internetowej zyskujecie czas, nie musicie wychodzić z domu w poszukiwaniu naszego odziału. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie potrzebne informacje dotyczące dokonania rezerwacji. Po wpłacie całości wysyłamy drogą mailową wszystkie potrzebne do zakwaterowania dokumenty podróży, a jeżeli będziecie mieli pytania w każdej chwili można się z nami skotaktować telefonicznie lub mailowo.

 • Jak zarezerwować bezpiecznie swoje wakacje przez stronę internetową?
  Dokonanie rezerwacji za pośrednictwem naszej strony internetowej jest bezpieczne i nie wymaga podawania ważnych danych personalnych, a tylko postawowych jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz adres korespondencyjny. Wszelkie dane presonalne są zabezpieczone i zaszyfrowane tak aby dostały się tylko do naszej informacji. Jedynym adresatem otrzymywanych informacji, pytań i danych osobowych jest Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family. Wszystkie dane osobowe są prawnie chronione na mocy ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883.

 • Co oznacza stwierdzenie „pokoje na zapytanie“?
  „Pokoje na zapytanie“ –oznacza to, że wszystkie wykupione przez nas pokoje danego typu mogły zostać już sprzedane i o kolejny pokój musimy dopytać u naszego zagranicznego partnera. Nasi partnerzy mają obowiązek odpowiedzieć czy dany pokój jest jeszcze dostępny w terminie 48 h od momentu otrzymania zapytania, które my następnie przekazujemy swoim klientom.

 • Jak dowiemy się, że mamy zarezerwowane miejsca w wybranym obiekcie? W momencie dokonania rezerwacji nadany zostaje numer rezerwacji, który jest tym samym potwierdzeniem dokonania rezerwacji, potwierdzeniem wykupienia wybranego pokoju jest zapłata zaliczki lub całości wpłacona na konto Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family – TRAVEL FAMILY s.r.o., Sp. z o. o. oddział w Polsce.

 • Dlaczego w katalogu papierowym jest mniej obiektów niz na Waszej stronie internetowej? Czy to nie pomyłka?
  Nie, to nie jest pomyłka. Do katalogu wybieramy obiekty, które mają najwyższe zniżki lub są najbardziej popularne wśród naszych klientów. Nie jest możliwe aby umieścić w katalogu pełną ofertę ponieważ jest zbyt duża.

 • Do kogo zwrócić się w przypadku zmiany w rezerwacji?

  Jeżeli chcecie dokonać zmiany w rezerwacji kontaktujcie się z nami telefonicznie pod numerem infolinii: +48 334 728 008 lub mailowo: [email protected]


 • Czy możemy dokonać rezerwacji internetowej i zapłacić w biurze podróży Vitkovice Tours?
  Tak, możecie. Prosimy o podanie numeru rezerwacji, który został nadany po dokonaniu rezerwacji na stronie internetowej, naszemu pracownikowi w biurze.

 • Co się stanie gdy nie wypełnimy lub błędnie wypełnimy dane potrzebne do rezerwacji?
  Umowa turystyczna zostaje zawarta w przypadku uzupełnienia wszystkich wymaganych danych. Na podstawie danych osobowych wystawione zostają dokumenty podróży – VOUCHERY-  które są podstawą zakwaterowania. W przypadku błędnych danych może dojść do sytuacji, że nie zostaną Państwo zakwaterowani w obiekcie. W przypadku odkrycia błedów na VOUCHERACH prosimy o natychmiastowy kontakt z BPTF s lub pod numerem alarmowym czynnym w sezonie również w weekendy.

 • Co zrobić, gdy nie zdążyliśmy potwierdzić rezerwacji w ciągu 24h?
  Prosimy o kontakt z BPTF pod numerem infolinii +48 334 728 008.

 • Co zrobić, gdy nie mogę dokonać lub potwierdzić rezerwacji?
  Spróbowac raz jeszcze lub skontaktować się z biurem podróży Vitkovice Tours pod numerem infolinii +48 334 728 008 lub mailowo: [email protected]

W oczekiwaniu na Wasze rezerwacje z pozdrowieniami Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family.


pdf  Dzwońcie 9–17: (+48) 334 728 008
Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe