Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Rejs po Adriatyku - Jacht KL2

 • Kod produktu: HR-00162
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Split Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Produkt CKVT, Rejsy, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Własny
Wyżywienie 2 posiłki
Zakwaterowanie PREMIUM SUPERIOR 2(+0) pokład górny lub główny / PREMIUM SUPERIOR 2(+0) pod pokladem / PREMIUM R 2(+0) pokład górny lub główny / PREMIUM 2(+0) pod pokladem / PREMIUM SUPERIOR 2(+1) pokład górny lub główny / PREMIUM SUPERIOR 2(+1) pod pokladem / )PREMIUM 2(+1) pokład górny lub główny / PREMIUM 2(+1) pod pokladem

Cena za osobę od 3 979 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne


Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  rejs statkiem pomiędzy wyspami Morza Adriatyckiego. Wystarczy kilka letnich T-shirtów, strój kąpielowy i dobry humor. Zrelaksuj się i pozwól, aby kapitan i jego załoga zaopiekowali się Tobą. Wszystko, co musisz zrobić, to pływać, opalać się i obserwować czyste, błękitne głębiny Morza Adriatyckiego. Każdego wieczoru można skosztować specjałów restauracji w porcie lub zacząć zgłębiać tajemnice miast portowych, w których cumuje.

 • Wyposażenie i usługi

  jacht PREMIUM SUPERIOR lub PREMIUM dla 30-40 osób stanie się Twoim domem na 7 dni.
  Nowoczesny jacht PREMIUM SUPERIOR o długości ok. 35-41 m z przestronnym tarasem słonecznym i klimatyzowanym salonem.
  Tradycyjny jacht o nowoczesnym wyglądzie PREMIUM, o długości ok. 29-35 m, z tarasem słonecznym i klimatyzowanym salonem.

 • Zakwaterowanie

  jacht PREMIUM SUPERIOR - nowoczesne, klimatyzowane kabiny 2-osobowe (niektóre z możliwością dostawki) o powierzchni 8-14 m2 z łazienką, suszarką do włosów, sejfem, WiFi.
  jacht PREMIUM - klimatyzowane kabiny 2-osobowe (niektóre z możliwością dostawki) o powierzchni 8-14 m2 z łazienką, suszarką do włosów, sejfem, WiFi.
  Rodzaje kabin dzielimy ze względu na ich umiejscowienie na statku na kabiny na pokładzie górnym lub głównym oraz kabiny pod pokładem. Kabiny na górnym lub głównym pokładzie mają standardowe okno, kabiny pod pokładem mają okrągłe okno. Wszystkie kabiny pod pokładem znajdują się powyżej poziomu wody.
  Pościel i ręczniki zmieniane są raz na rejs, w cenę wliczone jest codzienne sprzątanie kabiny.

 • Wyżywienie

  2 posiłki – śniadanie w formie bufetu zimnego i ciepłego, trzydaniowy lunch, degustacja oliwy i wina na pokładzie, popołudniowa kawa i herbata z ciastkami, woda, raz w tygodniu kolacja kapitańska (menu rybne lub mięsne).

 • Plaża

  rejs zazwyczaj nie bywa dłuższy niż 3 godziny, następnie jest przerwa na kąpiel w morzu. Do dyspozycji jest 1 lub 2 pokłady gdzie można się opalać.

 • Program

  REJS PO ADRIATYKU KL2 - Split
   
  Wypływa ze Splitu o godzinie 13:00 w każdą sobotę. SOBOTA: Split – Makarska. NIEDZIELA: Makarska – Wyspa Mljet. PONIEDZIAŁEK: Wyspa Mljet – Dubrownik. WTOREK: Dubrownik – Šipan/Trstenik. ŚRODA: Šipan/Trstenik – Wyspa Korčula. CZWARTEK: Wyspa Korčula – Wyspa Hvar. PIĄTEK: Wyspa Hvar – Wyspa Brač (Bol) – Split. SOBOTA: Split.
  Kapitan statku zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rejsu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

  Plan podróży:

  Sobota SPLIT – MAKARSKA
  Wypływa z portu w Splicie w kierunku Makarskiej. Rejs wzdłuż wybrzeża Dalmacji, obiad. Popołudniowa kąpiel na pięknych plażach Adriatyku, dla miłośników adrenaliny możliwość zjazdu tyrolką przez kanion rzeki Cetina. Nocleg w porcie Makarska, możliwość zwiedzania miasta z wieloma kościołami i innymi zabytkami architektury i kultury.

  Niedziela MAKARSKA - MLJET
  Wcześnie rano wypłynięcie na wyspę Mljet z przerwą na kąpiel na półwyspie Pelješac. Po południu wizyta w słonych jeziorach w Parku Narodowym Mljet, z możliwością zwiedzania klasztoru i kościoła Najświętszej Marii Panny lub wypożyczenia roweru na wycieczkę rowerową po tych jeziorach. Nocleg w porcie Polača/Pomena. Wejście do Parku Narodowego Mljet ok. 25 EUR/os. - płatne na miejscu.

  Poniedziałek MLJET - DUBROWNIK
  Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika, punkt kulminacyjny całego rejsu. Przyjazd do Dubrownika w godzinach popołudniowych, indywidualne zwiedzanie miasta lub opcja zwiedzania z przewodnikiem, a następnie opcjonalny wjazd kolejką linową na górę Srdj ze wspaniałym widokiem na stare miasto. Nie przegap Stradun – ulicy i placu na Starym Mieście lub wybierz się na spacer wzdłuż szerokich na 1940 m murów miejskich. Nocleg w porcie tego miasta.

  Wtorek DUBROWNIK - ŠIPAN / TRSTENIK
  Późnym rankiem rejs kontynuuje się w kierunku wyspy Šipan lub miasta Trstenik na półwyspie Pelješac. Tutaj znajdziesz wspaniałe miejsca do pływania lub możesz odwiedzić lokalne winiarnie. Wieczorem będziesz cieszyć się kolacją kapitańską na pokładzie. Nocleg w porcie.

  Środa ŠIPAN / TRSTENIK - KORĆULA
  Po śniadaniu rejs na wyspę Korčula, gdzie urodził się słynny podróżnik MARCO POLO. Obiad na łodzi w zatoce niedaleko miasta Korčula. Po południu przyjazd do miasta Korčula, tutaj wycieczka indywidualna lub wycieczka z przewodnikiem (dla osób przebywających na łodzi PREMIUM SUPERIOR w cenie) po historycznej części miasta, której starożytne mury i bastiony obronne pochodzą z XIII wieku. Opcjonalnie możliwość degustacji win z lokalnej winiarni, indywidualnie możliwość odwiedzenia jednej z nadmorskich restauracji lub pubów. Nocleg w porcie.

  Czwartek KORČULA - HVAR
  Wczesny wyjazd do Wysp Paklińskich w pobliżu wyspy Hvar, lunch i postój na pływanie. Możliwość popołudniowego zwiedzania miasta Hvar (dla osób przebywających na łodzi PREMIUM SUPERIOR przewodnik wliczony w cenę). Znajdziesz tu renesansową katedrę z oryginalną wieżą czy najstarszy teatr miejski w Europie. Osoby sprawne mogą udać się do Twierdzy Španjola, która znajduje się na wzgórzu nad miastem. Miasto oferuje bogatą rozrywkę, doskonałe restauracje, bary i kawiarnie otwarte do późnych godzin nocnych. Nie zapomnij też kupić lawendy wyspowej na jednym z lokalnych straganów. Nocleg.

  Piątek HVAR – BOL – SPLIT
  Następnym przystankiem na trasie jest wyspa Brač, pływająca na najsłynniejszej plaży w Dalmacji – Zlatni Rat, położonej niedaleko miejscowości Bol (jej cypel stale zmienia swój kształt z boku na bok w zależności od prądu wiatru i fal) . Bol to typowa wioska rybacka, która stopniowo stała się kurortem turystycznym. Po obiedzie w drodze do Splitu możliwość opcjonalnego dołączenia do tyrolki na rzece Cetina. Opcjonalne zwiedzanie Splitu (miasta znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO), gdzie znajduje się wiele zabytków architektury rzymskiej, najważniejszym zabytkiem jest Pałac Dioklecjana. Split jest pełen bistr i restauracji z lokalnymi specjałami. Nocleg.

  Sobota SPLIT
  Wczesne śniadanie, koniec pobytu.

 • Informacje dopełniające

  Opłata klimatyczna/portowa oraz wejścia do parków narodowych nie są wliczone w cenę i są płatne na miejscu po wejściu na statek - przybliżona cena opłaty klimatycznej/portowej na cały czas trwania rejsu ok. 60 EUR/os., wejście do Parku Narodowego Mljet ok. 25 EUR/os. Możliwość parkowania w Splicie (na zapytanie): za opłatą 13-18 EUR/dzień.

  Kapitan statku zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rejsu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad zachowania się na statku, które są spisane na każdym statku. Klienci zobowiązani są przybyć na statek na 2 godziny przed wypłynięciem. Nie wolno wnosić na pokład własnych napojów. Rejs nie jest odpowiedni dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Rejs odbędzie się przy udziale minimum 20 osób.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do lat 10 na łóżku podstawowym lub dostawce - zniżka 50%. Osoba od 10 lat na dostawce z 2 osobami dorosłymi - zniżka 30%.

 • Cena zawiera

  rejs według programu, 7x nocleg na statku, 7x wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja), 1x kolacja kapitańska na statku, dla uczestników na statku PREMIUM SUPERIOR - zwiedzanie miasta Hvar, Korčula Dubrownik z anglojęzycznym przewodnikiem , dla uczestników rejsu statkiem PREMIUM – wycieczka po Dubrowniku z przewodnikiem w języku angielskim, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie: parking w porcie - ok. 13-18 EUR/dzień płatne na miejscu.

  Aktualizacja: 22.01.2024

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  W przypadku tej oferty obowiązują następujące indywidualne warunki anulowania rezerwacji w zakresie pobierania opłaty za rozwiązanie w przypadku odstąpienia klienta od umowy o świadczenie usług turystycznych/imprezy turystycznej: 45 i więcej dni 1 200 PLN/os., 44-22 dni przed rozpoczęciem podróży 1 200 PLN/os. + 25% ceny wycieczki, 21-15 dni 1 200 PLN/os. + 50% ceny wycieczki, 14-0 dni 100%. Zmiana osoby Klienta w Umowie możliwa jest za opłatą zgodnie z Ogólnymi Warunkami do 45 dni przed rozpoczęciem pobytu, na mniej niż 45 dni przed rozpoczęciem świadczenia usług rysunkowych, zmiana ta jest traktowana jako odstąpienie od umowy z obowiązkiem zapłaty.

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Split

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.