Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel BRZET z rejsem po rzece Cetina w cenie

 • Kod produktu: HR-0048B
 • Do plaży: 30m
 • Do centrum: 1000m
 • Od lotniska: 42km
 • Odległość do morza: 30m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Omiš Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Gwarancja, Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Samolotem, Własny
Wyżywienie 2 posilki z napojami
Zakwaterowanie Pokój 2(+0) BM / Pokój 2(+1) BM

Cena za osobę od 1 104 PLN 1.200 PLN Zniżka -8% Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolneWyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  popularny hotel typu pawilonowego, pośród sosnowego lasku, około 1 km na południe od centrum Omiś, w pobliżu pięknych żwirowych plaż. Ze względu na idealne warunki do pływania i bliską odległość do centrum Omisa, Brzet jest popularnym miejscem na spędzenie letnich wakacji.

 • Wyposażenie i usługi

  klimatyzowana restauracja, sejf, taras, Wi-Fi na recepcji BEZPŁATNE, parking płatny.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV, balkon, telefon, lodówka, suszarka do włosów, z możliwością dostawki.

  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską

 • Sport i rozrywka

  możliwości sportowe zgodnie z lokalną ofertą.

 • Wyżywienie

  2 posiłki - śniadania w formie bufetu, obiadokolacja wybór z 3 menu z bufetem sałatkowym, nieograniczona konsumpcja lokalnych lanych napoi w czasie podawania obiadokolacji BEZPŁATNIE (wino, sok, woda) w restauracji głównej.

 • Plaża

  żwirowa, około 30 m, odpowiednia dla dzieci.

 • Informacje dopełniające

  klienci z dojazdem autokarowym wsiadają i wysiadają na magistrali około 350 m od hotelu (dotyczy to także autokarowego transferu klientów z transportem lotniczym).
  Rejs po rzece Cetina jest w cenie pobytów na min. 7 nocy.
  Parking w terminie 15.06-15.09 za opłatą około 3 EUR/dzień.
  Pokoje 2(+1) są w pierwszej kolejności zajmowane przez 3 osoby. 
  Opłata klimatyczna około 1,4 EUR/os/dzień - płatne na miejscu.
  Rejsy po rzece Cetina nie są organizowane w kwietniu i maju.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia – BEZPŁATNIE.

  Dziecko do 7 lat bez łóżka w pokoju 2(+0)BM - BEZPŁATNIE. Pierwsze dziecko do 12 lat na dostawce w pokoju 2(+1)BM - BEZPŁATNIE. Drugie dziecko do 12 lat bez łóżka z 2 dorosłymi i 1 dzieckiem w pokoju 2(+1) BM - zniżka 50%. Dziecko do 12 lat z 1 dorosłym - zniżka 20%. Osoba od 12 lat z 2 dorosłymi - zniżka 20%.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą około 2,5 EUR/dzień, możliwy pobyt z psem za opłata około 15 EUR/dzień - płatne na miejscu.


  aktualizacja 27.10.2023.

Opinie klientów

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Omiš

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Dzienny / wieczorny Dubrovnik

Bajkowe miasto otoczone murami i twierdzami, wewnątrz którego znajduje się wiele perełek architektury - pałaców, kościołów, klasztorów i innych zabytków. To bogactwo było gromadzone przez wieki i zostało zachowane dzięki wspaniałej dyplomacji Republiki Dubrownickiej. Dubrownik jako całość jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego i znajduje się pod ochroną UNESCO. Na starym mieście masz okazję zwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków, takich jak klasztor Franciszkanów z najstarszą działającą apteką europejską i Kněžev Dvor (Pałac Książęcy), który był siedzibą władzy ustawodawczej i wykonawczej Republiki z Dubrownika. Przespacerujesz się ulicami Dubrownika z czeskojęzycznym przewodnikiem i poznasz kulturę i historię tego uroczego miasta. Wycieczka trwa cały dzień, powrót wczesnym wieczorem.

Lub możesz wybrać opcję wieczorną, kiedy wyjazd jest po obiedzie, a powrót około północy. Daje to możliwość zobaczenia miasta w ciągu dnia, ale także nocą, kiedy jest pięknie oświetlone i można uniknąć uciążliwego upału.

Transport: MINIBUS/WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.