Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Mobilne domki RABAC - Camping OLIVA

 • Kod produktu: HR-00131
 • Do plaży: 100-500m
 • Plaża do 100 m:
 • Do centrum: 500m
 • Odległość do morza: 100-500m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Istria, Rabac Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Własny
Wyżywienie Bez wyżywienia
Zakwaterowanie M.home 2(+0) PREMIUM / M.home 4(+1) COMFORT / M.home 4(+0) STANDARD / M.home 4(+0) PREMIUM / M.home 4(+0) CHALET / M.home 6(+0) PREMIUM / M.home 6(+0) CHALET

Cena za osobę od 214 PLN .225 PLN Zniżka -5% Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne


Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Dlaczego tutaj

  Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji „Safe stay in Croatia“ czyli „Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, więcej informacji tutaj.

 • Położenie

  pośród zieleni, w ośrodku Oliva, w pobliżu kompleksu hoteli Narcis, Hedera, Lido Palace, około 600 m od centrum miejscowości Rabac.

 • Wyposażenie i usługi

  główna restauracja, aperitif bar, kantor, sklep z pamiątkami, sklep, dancing na tarasie.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane domki, każdy wyposażony w WiFi, taras z miejscami do siedzenia i 2 leżakami:
  - 4(+0) STANDARD - ok. 22-24 m2, 1x sypialnia z łóżkiem małżeńskim 140x190, 1x sypialnia z 2 osobnymi łóżkami 70x180, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT, 1x łazienka z prysznicem i WC.
  - 4(+1) COMFORT - ok. 32 m2, 1x sypialnia z łóżkiem małżeńskim 140x190, 1x sypialnia z 2 osobnymi łóżkami 80x180 i dostawką 70x200, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT, 1x łazienka z prysznicem i WC.
  - 2(+0) PREMIUM - ok. 21-24 m2, 1x pokój z łóżkiem małżeńskim 170x190 i sofą 80x200, bez aneksu kuchennego, lodówka, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT. 1x łazienka z prysznicem i WC.
  - 4(+0) PREMIUM - ok. 32 m2, 1x sypialnia z łóżkiem małżeńskim 160x190, 1x sypialnia z 2 osobnymi łóżkami 80x190, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT, 2x łazienka z prysznicem i WC.
  - 6(+0) PREMIUM - ok. 35 m2, 1x sypialnia z łóżkiem małżeńskim 150x190, 2x sypialnia z 2 osobnymi łóżkami 75x190, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT, 2x łazienka z prysznicem i WC.
  - 4(+0) CHALET - ok. 40 m2, 1x sypialnia z łóżkiem małżeńskim 140x190, 1x sypialnia z 2 osobnymi łóżkami 80x190, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT, 2x łazienka z prysznicem i WC.
  - 6(+0) CHALET - ok. 53 m2, 1x sypialnia z łóżkiem małżeńskim 140x190, 2x sypialnia z 2 osobnymi łóżkami 80x190, pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, ekspres do kawy, sofa, TV-SAT, 2x łazienka z prysznicem i WC.

 • Sport i rozrywka

  zewnętrzny basen, basen dla dzieci, animacje, korty tenisowe, minigolf, boisko do gier zespołowych, sporty wodne.

 • Wyżywienie

  własne, z możliwością dokupienia 2 posiłków z 1 napojem (0,2 l) do obiadokolacji w cenie, w restauracji głównej. 

 • Plaża

  żwirowa, naturalnie kamienista, około 100-500 m, odpowiednia dla dzieci.

 • Informacje dopełniające

  pościel jest częścią wyposażenia domków. Ręczniki nie są częścią wyposażenia domku (z wyjątkiem typów PREMIUM). Możliwość wypożyczenia kompletu ręczników za opłatą ok. 15 EUR/1 komplet. Możliwość zmiany pościeli w trakcie pobytu za opłatą 12 EUR/1 komplet.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 10 lat na dostawce w domku 4(+1) COMFORT jako 5. osoba - BEZPŁATNIE.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel, sprzątanie końcowe, opłata klimatyczna, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia 2 posiłków oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwy pobyt psem za opłatą (około 8 EUR/dzień + 15 EUR/pobyt za sprzątanie) - płatne na miejscu. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za opłatą około 6 EUR/dzień - płatne na miejscu.


  aktualizacja 1.02.2024

Interaktywana mapa regionu

Istria

Rabac

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Grožnjan

Odwiedź malowniczą istryjską wioskę Grožnjan, znaną z wyjątkowej atmosfery. Malownicze miasteczko na zapleczu Istrii, niecałe 15 km od morza, zachwyca pięknem wąskich kamiennych uliczek i średniowiecznych murów, z których rozpościera się piękny widok na winnice, gaje oliwne, lasy i w oddali morze . Pierwotnie prawie zniszczona wieś została uratowana przez grupę artystów, którzy później się tam osiedlili. Do dziś można ich tu znaleźć. Na typowych ulicach znajduje się wiele galerii. Ze wsi roztacza się piękny widok na otaczającą przyrodę. Latem Grožnjan jest gospodarzem kilku wydarzeń kulturalnych, takich jak festiwal jazzowy.

Transport: WŁASNY

Labin

Malownicze miasteczko, położone na wzgórzu niedaleko Rabaca we wschodniej części Półwyspu Istryjskiego. Będziesz zachwycony krętymi uliczkami, zatopionymi placami, małymi kościołami i panoramicznym widokiem na Rabac i morze. Możliwość pieszych wędrówek szlakiem turystycznym Rabac-Labin (ok. 3,5 km).

Transport: WŁASNY

Motovun

Motovun to miasto w środkowej Istrii, położone na szczycie stromego wzgórza, nad którym dominuje rzeka Mirna, do którego prowadzą schody składające się z 1052 stopni. Motovun jest ciekawy ze względu na średniowieczny klimat (mury w kształcie koła i półkola), winnice i park leśny. Pod koniec lipca w Motovunie odbywa się tradycyjny festiwal filmowy, który stał się integralną częścią dzisiejszej chorwackiej kultury. W miesiącach letnich odbywają się tu także Międzynarodowa Letnia Szkoła Architektury oraz Międzynarodowa Letnia Szkoła Zdrowia. Las w Motovunie jest domem dla podziemnych grzybów zwanych truflami, które są wydobywane przy pomocy specjalnie wyszkolonych psów. Czarne trufle rosną latem i wczesną jesienią, podczas gdy smaczniejsze i droższe białe trufle rosną późną jesienią i zimą. Trufle i wiele innych specjałów można znaleźć w restauracjach „Kastel”, „Mcotic”, pubie „Pod Voltom” i pizzerii „Taverna”.

Transport: WŁASNY


Park Narodowy Jezior Plitwickich

Całodniowa wycieczka klimatyzowanym autobusem do najstarszego, największego i najczęściej odwiedzanego parku narodowego w Chorwacji. Jeziora Plitwickie, które zostały wpisane na listę UNESCO w 1979 roku, składają się z 92 wodospadów i 16 kaskadowych jezior z krystalicznie czystą wodą. Podczas wizyty przejdziesz przygotowanymi szlakami wokół jezior i wodospadów oraz popłyniesz łodzią po największym jeziorze Kozjak. Tutaj pamiętamy film Skarb nad Silver Lake i Karla Maya. Okolice jezior porośnięte są głębokimi lasami, porośniętymi dziesiątkami endemicznych roślin i zamieszkałymi przez wiele zwierząt, w tym niedźwiedzie. W cenę wycieczki wliczony jest bilet wstępu, przejazd pociągiem, rejs po jeziorze oraz obiad.

Transport: AUTOKAR


Piracki piknik na wyspie Cres

Panoramiczny rejs łodzią Klinicy śladami delfinów, połączony z obiadem i kąpielą w spokojnej zatoce na wyspie Cres. Możliwość zobaczenia delfinów. Rejs jest odpowiedni również dla mniejszych dzieci.

Transport: STATEK


Pula

Pula to przyjemne miasto z atmosferą zarówno ruchliwego miasta portowego, jak i śródziemnomorskiego kurortu nadmorskiego. Starożytna historia kilku tysiącleci spotyka się z nowoczesną turystyką i zaawansowaną siecią usług. Miasto leży w dobrze chronionej zatoce na samym południu półwyspu Istria, otoczone bardzo wciętym wybrzeżem. Dzięki temu bezpiecznemu położeniu port w Puli stał się głównym portem morskim Austro-Węgier. Jest odwiedzany jako popularna miejscowość wypoczynkowa i jako cel wycieczek z całej Istrii. Turystów przyciąga wiele zabytków, wśród których na pierwszym miejscu znajduje się amfiteatr rzymski z I wieku, bogata oferta wydarzeń kulturalnych (festiwale muzyczne i filmowe).

Transport: WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.