Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
954

Bezpieczny pobyt w Chorwacji

Bezpieczny pobyt w Chorwacji - Safe stay in Croatia

Wybierasz się w tym roku na wakacje do Chorwacji? Czy wybierając miejsce pobytu zdrowie i bezpieczeństwo są dla Ciebie najważniejsze? Jeżeli tak, to projekt chorwackiego rządu „Safe stay in Croatia“ = BEZPIECZNY POBYT W CHORWACJI” może pomóc w dokonaniu wyboru.

Dzięki dobrym warunkom epidemiologicznym Chorwacja została w zeszłym roku uznana za wyjątkowo bezpieczną destynację wakacyjną, jedną z najbezpieczniejszych w całej europie i dokładnie tak samo ma być w 2021 roku. Celem nowego projektu Ministerstwa Turystyki i Sportu Chorwacji jest zrzeszanie i promowanie podmiotów pod marką „Safe stay in Croatia“ dotyczy to zarówno organizatorów turystyki, którzy przestrzegają norm dotyczących zdrowia i higieny oraz obiektów noclegowych przestrzegających podstawowych standardów w zakresie sprzątania, dezynfekcji i przygotowania pomieszczeń dla nowych gości, ale także w zakresie gastronomii, komunikacji i interakcji pomiędzy pracownikami, a klientami.

Wprowadzając etykietę „Safe stay in Croatia“ kraj ten pokazuje, że bezpieczeństwo turystów jest najważniejsze. Liczba podmiotów turystycznych, które zobowiązały się do przestrzegania wymaganych protokołów i standardów zdrowotnych i higienicznych, stale rośnie. Z szerokiej oferty TRAVEL FAMILY wybierz obiekty noclegowe ze znakiem „Safe stay in Croatia“ przypisanym do tych obiektów w dniu 16 marca 2021.Bezpieczny pobyt w Chorwacji - Safe stay in Croatia

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe