Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Klimatyzowane domki ADRIATIC KAMPOVI

 • Kod produktu: HR-025942
 • Do plaży: 550m
 • Plaża do 400 m:
 • Do centrum: 2500m
 • Od lotniska: 70km
 • Odległość do morza: 550m
 • Idealne rodzinne wakacje
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Baško Polje Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem

Cena za osobę od

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Dlaczego tutaj

  Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji „Safe stay in Croatia“ czyli „Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, więcej informacji tutaj.

 • Położenie

  domki znajdują się na poboczu, w miejscowości Basko Polje, w środku sosnowego lasu, około 20 minut przyjemnym spacerkiem od Baski Vody.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, kantor, sklep, Wi-Fi w kempingu BEZPŁATNIE, sejf w recepcji kempingu, parking

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane domki - typ Standard (ok. 24 m2) - dwie sypialnie 2-osobowe (jedna z oddzielnymi łóżkami), pokój dzienny z możliwością 1 dostawki (rozkładana sofa), 1x łazienka. Typ Superior (ok. 32 m2) - dwie sypialnie 2-osobowe (jedna z oddzielnymi łóżkami), pokój dzienny z możliwością 2 dostawek (rozkładana sofa), 2x łazienka. Każdy wyposażony w aneks kuchenny, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, pościel, ręczniki, taras z meblami ogrodowymi.

 • Sport i rozrywka

  badminton, tenis stołowy, boisko do gier zespołowych.

 • Wyżywienie

  własne.

 • Plaża

  naturalna, żwirowa, płyty betonowe ok. 500-700 m, odpowiednia dla dzieci.

 • Informacje dopełniające

  płatne na miejscu: opłata klimatyczna - ok. 1,5 EUR/osoba/dzień, opłata rejestracyjna ok. 2 EUR/osoba/pobyt, sprzątanie końcowe 35 EUR/domek/pobyt i obowiązkowa kaucja zwrotna - 100 EUR/domek (w razie potrzeby pokrycia kosztów za uszkodzony sprzęt). Zniżka za wcześniejszy zakup lub specjalna zniżka jest powiązana z nazwiskiem uczestnika i datą pobytu. W przypadku zmiany uczestnika lub terminu pobytu, zniżka za wcześniejszy zakup lub specjalna zniżka zostanie cofnięta.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 2 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE, osoba na dostawce - BEZPŁATNIE.

 • Korzyści

  przy zakupie pobytu na 7 nocy w terminie do 17.06 i od 09.09 oferujemy zniżkę 15 % - zniżka nie łączy się ze zniżką za wczesny zakup.

 • Cena zawiera

  nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel 1x w tygodniu, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  Możliwość wykupienia: ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie: pobyt z psem - ok. 8 EUR/dzień, łóżeczko dziecięce - ok. 5 EUR/dzień.


  aktualizacja: 11.10.2022

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  W przypadku rezerwacji pobytów ze zniżką za wczesny zakup lub ze zniżką nadzwyczajną nie ma możliwości późniejszej zmiany terminu, osoby lub zamówionych usług. W przypadku zmiany pierwotnie udzielona zniżka nie zostanie przyznana na zmienionej rezerwacji.

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Baško Polje

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Dzienny / wieczorny Dubrovnik

Bajkowe miasto otoczone murami i twierdzami, wewnątrz którego znajduje się wiele perełek architektury - pałaców, kościołów, klasztorów i innych zabytków. To bogactwo było gromadzone przez wieki i zostało zachowane dzięki wspaniałej dyplomacji Republiki Dubrownickiej. Dubrownik jako całość jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego i znajduje się pod ochroną UNESCO. Na starym mieście masz okazję zwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków, takich jak klasztor Franciszkanów z najstarszą działającą apteką europejską i Kněžev Dvor (Pałac Książęcy), który był siedzibą władzy ustawodawczej i wykonawczej Republiki z Dubrownika. Przespacerujesz się ulicami Dubrownika z czeskojęzycznym przewodnikiem i poznasz kulturę i historię tego uroczego miasta. Wycieczka trwa cały dzień, powrót wczesnym wieczorem.

Lub możesz wybrać opcję wieczorną, kiedy wyjazd jest po obiedzie, a powrót około północy. Daje to możliwość zobaczenia miasta w ciągu dnia, ale także nocą, kiedy jest pięknie oświetlone i można uniknąć uciążliwego upału.

Transport: MINIBUS/WŁASNY


Imotski

Imotski to małe miasteczko w Dalmacji Zahoria, 37 km od Makarskiej, 57 km od Omiš, na skraju Imotské polje, jednego z najpopularniejszych celów wycieczek z Riwiery Makarskiej i z regionu Omiš. Jest odwiedzany ze względu na jeziora krasowo-sejsmiczne - Modré jezero (Błękitne Jezioro) i Červené jezero (Crveno jezero), które są osobliwościami geomorfologicznymi i hydrograficznymi. Czerwone Jezioro to jedno z najbardziej niesamowitych zjawisk krasowych. Pierwotnie było to podziemne jezioro, które stało się powierzchniowe wraz z zawaleniem się stropów podziemnych sal i korytarzy. Jego ściany wznoszą się prawie pionowo 200 metrów nad powierzchnię. Czerwony kolor jest spowodowany przez tlenek żelaza. Ogromny zapadlisko ma łącznie 480 metrów głębokości i średnicę 200 metrów. Głębokość wody wynosi średnio 300 metrów. Nie można zejść do poziomu jeziora. Błękitne Jezioro ma to samo pochodzenie, również leży w ogromnym zapadlisku, w czymś w rodzaju lejka o głębokości 200 metrów. Ma owalny kształt, ma 800 metrów długości i 500 metrów szerokości. Głębokość wody waha się od 20 do 90 metrów, w zależności od siły dopływu podziemnego. Jezioro czasami nawet wysycha. Do poziomu jeziora można zejść serpentynową ścieżką.

Transport: WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.