Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Rejs po Adriatyku + rowery

 • Kod produktu: HR00165
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Split Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Produkt CKVT, Rejsy, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Własny
Wyżywienie 2 posiłki
Zakwaterowanie PREMIUM SUPERIOR 2(+0) pokład górny lub główny / PREMIUM SUPERIOR 2(+0) pod pokladem / PREMIUM 2(+0) pokład górny lub główny / PREMIUM 2(+0) pod pokladem / PREMIUM SUPERIOR 2(+1) pokład górny lub główny / PREMIUM SUPERIOR 2(+1) pod pokladem / PREMIUM 2(+1) pokład górny lub główny / PREMIUM 2(+1) pod pokladem

Cena za osobę od 3 979 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne


Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  Chorwacja to kraina niesamowitych wysp, bogatej historii, śródziemnomorskiej roślinności i łagodnego klimatu. Najlepiej poznać ten kraj, łącząc rejs statkiem z jazdą na rowerze po miasteczkach, winnicach i lasach sosnowych. Ten rejs z przewodnikiem po Dalmacji rozpoczyna się i kończy w Splicie, podczas którego odkryjesz wspaniałe wybrzeża, średniowieczne miasta, malownicze zatoki i piękno Parku Narodowego Mljet. Wystarczy kilka letnich T-shirtów, strój kąpielowy, rower i dobry humor.

 • Wyposażenie i usługi

  jacht PREMIUM SUPERIOR lub PREMIUM dla 30-40 osób stanie się Twoim domem na 7 dni.
  Nowoczesny jacht PREMIUM SUPERIOR o długości ok. 35-41 m z przestronnym tarasem słonecznym i klimatyzowanym salonem.
  Tradycyjny jacht o nowoczesnym wyglądzie PREMIUM, o długości ok. 29-35 m, z tarasem słonecznym i klimatyzowanym salonem.

 • Zakwaterowanie

  jacht PREMIUM SUPERIOR - nowoczesne, klimatyzowane kabiny 2-osobowe (niektóre z możliwością dostawki) o powierzchni 8-14 m2 z łazienką, suszarką do włosów, sejfem, WiFi.
  jacht PREMIUM - klimatyzowane kabiny 2-osobowe (niektóre z możliwością dostawki) o powierzchni 8-14 m2 z łazienką, suszarką do włosów, sejfem, WiFi.
   
  Rodzaje kabin dzielimy ze względu na ich umiejscowienie na statku - na kabiny na pokładzie górnym lub głównym oraz kabiny pod pokładem. Kabiny na górnym lub głównym pokładzie mają standardowe okno, kabiny pod pokładem mają okrągłe okno. Wszystkie kabiny pod pokładem znajdują się powyżej poziomu wody.
  Pościel i ręczniki zmieniane są raz na rejs, w cenę wliczone jest codzienne sprzątanie kabiny.

 • Wyżywienie

  2 posiłki - śniadanie w formie bufetu zimnego i ciepłego, trzydaniowy lunch, degustacja wina i oliwy z oliwek na pokładzie, popołudniowa kawa i herbata z ciastkami, woda, raz w tygodniu kolacja kapitańska (menu rybne lub mięsne).

 • Program

  REJS PO ADRIATYKU + JAZDA ROWERAMI
   

  SOBOTA: Split – wyspa Brač – Supetar – Pučišća. NIEDZIELA: Pučišća – wyspa Hvar – Pokrivenik – Jelsa – Sućuraj – półwysep Pelješac – Kućište. PONIEDZIAŁEK: Kućište – Trstenik. WTOREK: Trstenik – wyspa Mljet – wyspa Korčula – Korčula. ŚRODA: Wyspa Korčula – Korčula – Vela Luka. CZWARTEK: wyspa Korčula – Vela Luka – wyspa Hvar – Hvar – Stari Grad. PIĄTEK: wyspa Hvar – Stari Grad – Stomorska – Split. SOBOTA: Split.
   
  Plan podróży:
   
  SOBOTA: Split – wyspa Brač – Supetar – Pučišća
  Supetar - Pučišća, długość: 25 km, całkowite przewyższenie: 380 m, nawierzchnia: droga 100% utwardzona, stopień trudności: 2/5.
  Wypływa z portu w Splicie o godzinie 13:00, po czym następuje lunch na pokładzie w drodze na wyspę Brač. Po przybyciu do Supetaru wycieczka rowerowa wzdłuż nadmorskiej drogi do północnej części wyspy. Przejedziesz obok wiosek rybackich Splitska i Postira, a celem będzie jedna z najpiękniejszych małych osad w Europie - Pučišća. Popołudnie wolne na zwiedzanie tej uroczej wioski znanej z długiej tradycji kamieniarskiej. Nocleg.

  NIEDZIELA: Pučišća – wyspa Hvar – Pokrivenik – Jelsa – Sućuraj – półwysep Pelješac – Kućište
  Pokrivenik – Sućuraj, długość: 32 km, całkowite przewyższenie: 450 m, nawierzchnia: droga 100% utwardzona, stopień trudności: 3/5. 
  Śniadanie i poranny rejs na wyspę Hvar z widokiem na pasmo górskie Biokovo. Trasa rowerowa rozpoczyna się w malowniczej zatoce Pokrivenik wspinaczką na najwyższy punkt trasy, a następnie schodzi do wschodniego krańca wyspy Hvar – Sućuraj, gdzie będzie czekać łódź. Po obiedzie na statku rejs na drugi co do wielkości chorwacki półwysep – Pelješac i urokliwą osadę Kućište. Kolacja kapitańska na pokładzie. Nocleg w Kućišcie.

  PONIEDZIAŁEK: Kućište – Trstenik
  Kućište – Trstenik, długość: 30 km, całkowite przewyższenie: 800 m, nawierzchnia: droga 100% utwardzona, stopień trudności: 4/5.
  Dzisiejszą przejażdżkę można nazwać winną panoramiczną trasą. Po śniadaniu wyruszysz w stronę Orebića, miasta żeglarzy i kapitanów. Czeka na Ciebie kilka kilometrów wspinaczki i zjazdu z niepowtarzalnymi widokami na wyspę Korčula. Za Orebićem wspinamy się na teren winnic z najsłynniejszymi odmianami chorwackiego wina. Przejeżdżasz przez tunel Dingač na południową stronę Pelješaca i kontynuujesz jazdę przez winnice do Trstenika. Kolacja na łodzi, nocleg.
   
  WTOREK: Trstenik – wyspa Mljet – wyspa Korčula – Korčula
  Park Narodowy Mljet, długość: 18 km, całkowite przewyższenie: 120 m. Nawierzchnia: 80% utwardzona, 20% żwirowa, stopień trudności: 1/5.
  Rejs z Trstenika na wyspę Mljet, bujną, zieloną wyspę. Park Narodowy Mljet (wstęp płatny na miejscu ok. 25 EUR/os.) to przepiękny obszar z dwoma połączonymi ze sobą jeziorami ze słoną wodą, bujną roślinnością, niepowtarzalnym wyglądem nierównej linii brzegowej, klifami i licznymi wysepkami, a także wiecznie zieloną roślinnością. Przejedziesz obok słonego jeziora, na którym znajduje się kolejna wyspa z klasztorem benedyktynów z XII wieku. Możliwość odświeżenia się w słonych jeziorach i powrotu na statek na lunch na pokładzie. Popołudniowy rejs do Korčuli i czas wolny na zwiedzanie miasta w ramach wycieczki Marco Polo. Nocleg na Korčuli.

  ŚRODA: Wyspa Korčula – Korčula – Vela Luka
  Korčula – Pupnat – Smokvica – Prižba – Blato – Vela Luka, długość: 55 km, całkowite przewyższenie: 750 m, nawierzchnia: droga 100% utwardzona, stopień trudności: 4/5.
  Po śniadaniu wyruszysz w najdłuższą trasę tygodnia, która prowadzi przez całą wyspę Korčula. Wspinamy się do wsi Žrnovo, a następnie do najstarszej osady na wyspie – Pupnat, najwyższego punktu trasy. Zejdź na południową stronę Korčuli i jedź drogą pomiędzy jedną z najpiękniejszych zatok na wyspie, nad którą znajdują się strome klify. Kontynuuj jazdę przez liczne gaje oliwne i winnice jednej z najsłynniejszych odmian winorośli Pošip. Krótki wypoczynek w urokliwej wiosce Smokvica. Zejdź do morza i popływaj na jednej z wielu ukrytych plaż żwirowych. Jeszcze jedno podejście na punkt widokowy nad miastem Blato i na koniec zejście w kierunku Vela Luka. Kolacja na łodzi i nocleg.

  CZWARTEK: wyspa Korčula – Vela Luka – wyspa Hvar – Hvar – Stari Grad
  Hvar – Stari Grad, długość: 23 km, całkowite przewyższenie: 450 m, nawierzchnia: 100% droga utwardzona, stopień trudności: 3/5 i Stari Grad – Jelsa – Vrboska – Stari Grad, długość: 22 km, całkowite przewyższenie: 110 m, nawierzchnia: 85% utwardzona, 15% droga żwirowa, stopień trudności: 1/5.
  Wczesnym rankiem rejs z Vela Luki do miasta Hvar. Krótka wycieczka po Hvarze, bajkowym miasteczku ze wspaniałą architekturą, najstarszym teatrem miejskim w Europie i piękną otaczającą przyrodą. Rowerem z Hvaru pojedziesz na drugi koniec wyspy do Stari Grad. Przejedziesz przez liczne pola lawendy i będziesz cieszyć się widokiem na sąsiednie wyspy. Obiad na pokładzie. Łatwa popołudniowa przejażdżka do dwóch pereł Hvaru – Jelsa i Vrbosca. Nocleg w Starim Gradzie.

  PIĄTEK: wyspa Hvar – Stari Grad – Stomorska – Split
  Stomorska – Maslinica, długość: 36 km, całkowite przewyższenie: 450 m, nawierzchnia: droga 100% utwardzona, stopień trudności: 2/5. Ostatni dzień rozpoczynamy porannym rejsem ze Starego Gradu na wyspę Šolta. Po śniadaniu wyruszysz rowerem ze Stomorskiej do najwyższego punktu wyspy – Gornje Selo, gdzie będziesz cieszyć się widokami i zapachem śródziemnomorskich roślin. Jedź dalej do Maslinici w zachodniej części wyspy. Krótka przerwa i powrót do Stomorskiej. Obiad na pokładzie i rejs do Splitu. Wolne popołudnie, np. na zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Nocleg w Splicie.

  SOBOTA: Split
  Wczesne śniadanie, koniec pobytu.

 • Informacje dopełniające

  Opłata klimatyczna/portowa oraz wejścia do parków narodowych nie są wliczone w cenę i są płatne na miejscu po wejściu na statek - przybliżona cena opłaty klimatycznej/portowej na cały czas trwania rejsu ok. 60 EUR/os., wejście do Parku Narodowego Mljet ok. 25 EUR/os., załadunek/rozładunek roweru 20 EUR/os./tydz. Możliwość parkowania w Splicie (na zapytanie): za opłatą 13-18 EUR/dzień.

  Kapitan statku zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rejsu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad zachowania się na statku, które są spisane na każdym statku. Klienci zobowiązani są przybyć na statek na 2 godziny przed wypłynięciem. Nie wolno wnosić na pokład własnych napojów. Rejs odbędzie się przy udziale minimum 20 osób.
   
  Podczas pobytu będzie obecny profesjonalny przewodnik rowerowy. Zalecane wyposażenie podczas jazdy na rowerze: buty rowerowe, bidon, plecak, dodatkowa odzież, ochrona przed deszczem/słońcem. Zestaw naprawczy do rowerów osobowych jest obowiązkowy. Biorąc udział w wycieczkach rowerowych/pieszych, każdy jest odpowiedzialny za siebie i zgadza się stosować do poleceń przewodnika, który zastrzega sobie prawo do zmiany trasy w zależności od warunków pogodowych i możliwości grupy. Agencja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia roweru osobistego.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 10 lat na dostawce - zniżka 50%, osoba od 10 lat na dostawce z 2 dorosłymi - zniżka 30%.

 • Cena zawiera

  rejs według programu, 7x nocleg na statku, 7x wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja), 1x kolacja kapitańska na statku, przewodnik rowerowy, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie: parking w porcie - ok. 13-18 EUR/dzień płatne na miejscu.

  aktualizacja 22.01.2024

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  W przypadku tej oferty obowiązują następujące indywidualne warunki anulowania rezerwacji w zakresie pobierania opłaty za rozwiązanie w przypadku odstąpienia klienta od umowy o świadczenie usług turystycznych/imprezy turystycznej: 45 i więcej dni 1 200 PLN/os., 44-22 dni przed rozpoczęciem podróży 1 200 PLN/os. + 25% ceny wycieczki, 21-15 dni 1 200 PLN/os. + 50% ceny wycieczki, 14-0 dni 100%. Zmiana osoby Klienta w Umowie możliwa jest za opłatą zgodnie z Ogólnymi Warunkami do 45 dni przed rozpoczęciem pobytu, na mniej niż 45 dni przed rozpoczęciem świadczenia usług rysunkowych, zmiana ta jest traktowana jako odstąpienie od umowy z obowiązkiem zapłaty.

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Split

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.