Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel SAVICA GARNI

 • Kod produktu: SI-0008S
 • Do centrum: 400m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Słowenia, Śródlądowa Słowenia, Bled Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, SPA i wellness, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 1(+0) B / Pokój 2(+1) B / Pokój 2(+3) B Family / Pokój 4(+1) B

Cena za osobę od 769 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  odnowiony hotel, około 250 m od jeziora Bled.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, pokój zabaw dla dzieci, winda, parking.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, telefon, minibar, sejf, balkon, z możliwością dostawki dla dziecka do 12 lat. Pokój 4(+1) B - dwa pokoje 2-osobowe, połączone drzwiami, z możliwością dostawki dla dziecka do 12 lat. Pokój 2(+3) B Family - 2-osobowy pokój z możliwością aż 3 dostawek dla dzieci do 12 lat.
   
  Legenda:
  B-balkon

 • Sport i rozrywka

  w hotelu Rikli Balance - kompleks basenów (1 wejście dziennie BEZPŁATNIE), wellness (sauna fińska, sauna turecka, masaż, kąpiele), baseny i sauny są zamknięte w terminie 5.03 - 17.03. Plac zabaw, animacje dla dzieci (w wybranych terminach), w pobliżu - pole golfowe (18 + 9 dołków), możliwość wypożyczenia rowerów.

 • Wyżywienie

  śniadania lub 2 posiłki w formie bufetu.

 • Informacje dopełniające

  Ceny noclegów podawane są na zapytanie (przedstawione ceny mają charakter orientacyjny) i zostaną potwierdzone przez biuro podróży dopiero po potwierdzeniu przez słoweńskiego partnera.
  Opłata rejestracyjna ok. 1 EUR/os./pobyt, opłata miejscowa ok. 3,13 EUR/os./dzień - płatna przy meldowaniu się w recepcji hotelu. Parkowanie płatne - na parkingu hotelowym - 10 EUR/dzień, na parkingu Zelece (ok. 400 m od hotelu) - 7 EUR/dzień. Zabrania się przebywania z psem.

 • Zniżki dla dzieci

  POKÓJ 2(+1) i 4(+1): dziecko do 6 lat na dostawce z 2 osobami dorosłymi - BEZPŁATNIE.

  POKÓJ 2(+3): troje dzieci do 6 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dwoje dzieci do 12 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE.

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadanie/2 posiłki, 1x dziennie wstęp na basen w hotelu Rikli Balance, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego dla dziecka do 2 lat - około 10 EUR/dzień, płatne na miejscu.


  aktualizacja 14.12.2023

Interaktywana mapa regionu

Śródlądowa Słowenia

Bled

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.