Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

Hotel PARK

 • Kod produktu: SI-0008K
 • Do centrum: 100m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Słowenia, Śródlądowa Słowenia, Bled Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Flexible Holiday PREMIUM, Pobytowe, Produkt CKVT, SPA i wellness
Transport Własny
Wyżywienie 2 posiłki, Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 1(+0) B / Pokój 2(+1) B / Pokój 2(+1) B

Cena za osobę od 707 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne


Opis hotelu i wyjazdu

 • Położenie

  hotel Park położony jest w centrum Bledu, w pobliżu jeziora.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, aperitif bar, cukiernia, sala konferencyjna, kantor, sejf, winda, parking.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2-osobowe z widokiem na park lub jezioro, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, telefon, minibar, suszarka do włosów, Wi-Fi i balkon.

 • Sport i rozrywka

  wewnętrzny basen z podgrzewaną wodą termalną, jacuzzi, sauna fińska, masaż tajski, bezpłatnie fitness, pole golfowe, możliwość wypożyczenia rowerów, w pobliżu ośrodka narciarskiego Krvavec.

 • Wyżywienie

  2 posiłki w formie bufetu.

 • Informacje dopełniające

  okolice Bledu są doskonałe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i innych sportów rekreacyjnych. Opłata rejestracyjna około 1 EUR/osoba/pobyt i opłata klimatyczna około 3,13 EUR/os/dzień - płatne na miejscu. 

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 6 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 6 do 12 lat na dostawce z 2 dorosłymi - 50% zniżki. Dziecko do 12 lat na podstawowym łóżku z 1 dorosłym - 15% zniżki. Osoba od 12 lat na dostawce z 2 dorosłymi - zniżka 30%.

 • Cena zawiera

  nocleg, 2 posiłki, nieograniczony wstęp na basen hotelowy i fitness, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce około 7 EUR/dzień - płatne na miejscu.


  aktualizacja: 21.12.2020.

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Interaktywana mapa regionu

Śródlądowa Słowenia

Bled

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.