Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel VILE PARK

 • Kod produktu: SI-0008O
 • Do centrum: 1000m
 • Odległość do morza: 50m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Słowenia, Słoweńskie wybrzeże, Portorož Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 2 posiłki, Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 1(+0) STANDARD / Pokój 1(+0) B STANDARD / Pokój 1(+0) Premium / Pokój 2+2 STANDARD / Pokój 2(+0) STANDARD / Pokój 2(+0) B STANDARD / Pokój 2(+0) Premium / Pokój 2(+1) Premium / Pokój 2+2 (połączony) Family Premium / Pokój 2+2 Family Premium / Pokój 2+3 Studio Premium / Pokój 2(+1) STANDARD / Pokój 2(+1) B STANDARD

Cena za osobę od 460 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne


Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  rodzinny hotel znajduje się na terenie kompleksu hotelu Histrion i składa się z 5 villi połączonych stylową ulicą handlową z barami i restauracjami, na obrzeżach Portorož, około 1,5 km od Piranu. Hotel akceptuje małe zwierzęta domowe.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, kasyno, kantor, sejf, parking BEZPŁATNY (parking w garażu - 10 EUR/dzień).

 • Zakwaterowanie

  Pokoje PREMIUM znajdują się w nowo wyremontowanej Willi Galeja - klimatyzowane pokoje 1-2-osobowe Premium, niektóre z możliwością dostawki. Pokój typu 2+2 - sypialnia dwuosobowa z 2 dostawkami dla dzieci do 12 lat (może być łóżko piętrowe). Typ 2+2 (połączone) - 2 połączone pokoje dwuosobowe dla 2 osób dorosłych i dwójki dzieci do 12 lat. Typ 2+3 Studio - bardziej przestronny pokój dwuosobowy z 3 dostawkami dla dzieci do 12 roku życia. Każde pokoje są z prysznicem i WC, TV SAT, mini barem, sejfem, WI-FI BEZPŁATNE, telefonem, suszarką do włosów. Pokoje 2+1 preferowane są dla 3 osób.

  Pokoje STANDARD znajdują się w willach Galeb, Orada, Nimfa lub Barka - klimatyzowane pokoje 1-2 STANDARD, niektóre z możliwością dostawki (80x190 cm). Typ 2+2 (połączone) - 2 połączone pokoje dwuosobowe. Każde pokoje są z prysznicem i WC, TV SAT, mini barem, sejfem, WI-FI BEZPŁATNE, telefonem, suszarką do włosów. Pokoje 2+1 preferowane są dla 3 osób.

  Legenda:
  B-balkon

 • Sport i rozrywka

  bezpłatny wstęp do aquaparku Termaris (odnowiony kompleks basenów zewnętrznych i dziecięcych z podgrzewaną wodą morską, zlokalizowany przy Hotelu Histrion), animacje (lipiec, sierpień).

 • Wyżywienie

  śniadania / 2 posiłki w formie bufetu w Hotelu Histrion.

 • Plaża

  naturalnie kamienista, trawiasta, płyty betonowe, około 50 m.

 • Informacje dopełniające

  opłata rejestracyjna około 1 EUR/os./pobyt i opłata klimatyczna około 2,5 EUR/os/dzień - płatne na miejscu.

 • Zniżki dla dzieci

  ZNIŻKI NA POKOJE PREMIUM: dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na dostawce w pokoju 2(+1) lub na podstawowym łóżku w pokoju 2+2 przy 2 osobach dorosłych - BEZPŁATNIE.

  ZNIŻKI NA POKOJE STANDARD: dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko do 15 lat na dostawce w pokoju 2(+1) lub na podstawowym łóżku w pokoju 2+2 przy 2 osobach dorosłych - BEZPŁATNIE.

 • Uwaga

  Przy wykupieniu pobytu obejmującego termin 24.12.2023 (Boże Narodzenie) obowiązuje jednorazowa dopłata w wysokości 39 EUR)/os. dla wszystkich osób powyżej 15. roku życia. W tych terminach możliwy jest wyłącznie pobyt z 2 posiłkami.
  Podczas pobytu od 2.1. do 21.6.2024 i od 15.9.2024 - dopłata za zakwaterowanie w piątek i sobotę - 9 EUR/dorosły/noc

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadania, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą - płatne na miejscu.


  aktualizacja: 4.10.2023

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  W przypadku rezygnacji z pobytu, który został wykupiony na okres 21.6.-15.9., 14 dni lub mniej przed rozpoczęciem pobytu opłata za anulowanie wynosi 100%, w przypadku rezygnacji z pobytu powyżej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu obowiązują opłaty anulacyjne zgodnie z OWU.

Interaktywana mapa regionu

Słoweńskie wybrzeże

Portorož

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.