Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Kompleks ADA BOJANA

 • Kod produktu: ME-0017A
 • Do plaży: 100m
 • Plaża do 100 m:
 • Do centrum: 12000m
 • Od lotniska: 100km
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Czarnogóra, Riwiera Ulcinj, Ulcinj Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Własny
Wyżywienie 2 posiłki, 3 posiłki
Zakwaterowanie Pokój 2(+2) TYP A / Pokój 2(+0) TYP A / Pokój 2(+0) TYP L / Pokój 2(+1) TYP A / Pokój 2(+1) TYP L

Cena za osobę od 578 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne


Wyżywienie: dowolne


Opis obiektu i wyjazdu .

 • Dlaczego tutaj

  idealne miejsce na rodzinne, relaksujące i bardzo spokojne wakacje. Ada Bojana nazywana jest w Czarnogórze rajem przy pięknej plaży.

 • Położenie

  na wyspie w delcie rzeki Bojana (most łączy wyspę z lądem). Wzdłuż rzeki Bojana znajdują się romantyczne restauracje. Ada Bojana jest także doskonałą bazą wypadową do odkrywania piękna Czarnogóry. Jest to kompleks dla naturystów.

 • Wyposażenie i usługi

  recepcja, restauracja, aperitif bar, tereny sportowe, minimarket.

 • Zakwaterowanie

  Typ A - pokoje 1,2-osobowe z możliwością 2 dostawek, balkon lub taras, znajdują się w piętrowych budynkach około 70 m od plaży, prysznic/wanna, WC, TV, klimatyzacja i lodówka.
  Typ L - gustownie wyposażone, bungalowy 2-osobowe, z możliwością dostawki, taras, prysznic/wanna, WC, TV, klimatyzacja, lodówka, znajdują się w pobliżu plaży lub bezpośrednio na plaży.

 • Sport i rozrywka

  korty tenisowe, boisko do gier zespołowych, jazda konna, sporty wodne na plaży, siatkówka plażowa, na sąsiednich plażach kitesurfing - wszystko za opłatą.  

 • Wyżywienie

  2/3 posiłki w formie bufetu.

 • Plaża

  piękna piaszczysta plaża w bezpośrednim sąsiedztwie, bardzo drobny piasek, łagodne zejście do morza, leżaki i parasole na plaży za opłatą.

 • Informacje dopełniające

  opłata klimatyczna i rejestracyjna około 1,7 EUR/os./dzień - płatne na miejscu.

 • Odległości

  od plaży około 100 m
  od centrum Ulcinj około 12 km

 • Zniżki dla dzieci

  POKÓJ 2+0: dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

  POKÓJ 2+1: dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko od 2 do 10 lat bez łóżka - zniżka 50%. Dziecko od 2 do 10 lat na dostawce w pokoju 2+1 - zniżka 30%. Osoba od 10 lat na dostawce - zniżka 20%.

  POKÓJ 2+2: dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dwoje dzieci od 2 do 10 lat na dostawce - zniżka 30%.

 • Cena zawiera

  nocleg, 2/3 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwy pobyt z psem za opłatą około 5 EUR/dzień - płatne na miejscu.


  aktualizacja 08.11.2022

Interaktywana mapa regionu

Riwiera Ulcinj

Ulcinj

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 

Jezioro Szkoderskie

Wyjazd z poszczególnych nadmorskich kurortów w godzinach porannych. Droga prowadzi do wioski Virpazar, gdzie odwiedzisz lokalny targ, a następnie wsiądziesz na łódkę i wyruszysz w rejs po Jeziorze Szkoderskim, trwający około 2,5 godziny. Jezioro Szkoderskie to największy obszar słodkowodny na Bałkanach, a także jeden z 5 parków narodowych w Czarnogórze. Jest to największy rezerwat ptaków w Europie i ostatnie miejsce gniazdowania pelikanów. Rejs będzie oferował piękne widoki na wyspy położone na tym jeziorze oraz wysokie górskie wybrzeża zarówno po stronie czarnogórskiej jak i albańskiej. W programie również pływanie bezpośrednio z łodzi oraz lekki poczęstunek. Po rejsie wizyta w Eko Centrum, a stamtąd ponad 4-kilometrowym tunelem Sozina przez Góry Rumija z powrotem do poszczególnych ośrodków.

Transport: AUTOKAR/STATEK

Montenegro Tour

Każdy Czarnogórzec powie ci: „Tego, kto nie był w Cetinie, nie było w Czarnogórze”! Nie przegap wyjątkowej okazji, aby zobaczyć miasto, które zajmuje ważne miejsce w historii i kulturze Czarnogóry. Odwiedzimy zabytki historyczne: Klasztor Cetinjski, z którego panowie (królowie) Czarnogóry rządzili przez wieki, pałac króla Mikołaja I – króla Czarnogóry, który wydał za mąż swoje 4 córki z europejskimi rodzinami panującymi, Dom Rządu, muzeum sztuki z bogata kolekcja malarstwa i ornamentyki historycznej. Następnie przejazd przez kamienną część, tzw. „kamienne morze” oraz wizytę w Njeguš – najsłynniejszej wiosce Czarnogóry, w której słynie czarnogórski specjał gastronomiczny – szynka Njeguš, suszona i wędzona produkowana jest noga wieprzowa. Masz okazję zrobić kilka rzadkich zdjęć, ponieważ zatrzymamy się przy dwóch najpiękniejszych punktach widokowych - z Brajiče możesz zobaczyć całą Budvę, Bečići i Sv. Stefan, od Njeguší po całą Zatokę Kotorską. Ostatni przystanek wycieczki do miasta Kotor, które znajduje się pod ochroną UNESCO. Zwiedzimy Katedrę Św. Tripuna, Muzeum Morskie, obejrzymy kamienice, rynek i poczujemy atmosferę średniowiecznego miasteczka.

Transport: AUTOKAR


Zatoka Kotorska

Półdniowa wycieczka do najbardziej wysuniętego na południe fiordu w Europie to okazja, aby zobaczyć wyjątkowe naturalne piękno zatoki, jednocześnie poznając jej historię, architekturę i kulturę. Wycieczka obejmuje przejażdżkę autokarem wycieczkowym oraz rejs statkiem po zatoce. W starym miasteczku rybackim Perast, które jest najlepiej zachowanym barokowym miejscem nad Adriatykiem, goście mają okazję zobaczyć katedrę św. Mikołaja i na wyspie Gospa od Škrpjela do kościoła o tej samej nazwie z XVII wieku. Na ścianach i suficie kościoła znajduje się 68 obrazów mistrza Tripa Kokolje, jednego z najsłynniejszych miejscowych malarzy barokowych. Po przejażdżce łodzią można wybrać się na spacer po Starym Mieście w Kotorze, które podobnie jak zatoka znajduje się pod ochroną UNESCO. Na Starym Mieście goście mają okazję zobaczyć Katedrę św. Tripuna z XII wieku, Muzeum Morskie, kamienice, plac i poczuć atmosferę wyjątkowego średniowiecznego miasta. Każdy zainteresowany może wspiąć się na mury katedry św. miasto Kotor, które mają 4,5 km długości, do 20 m wysokości i miejscami 15 m szerokości.

Transport: AUTOKAR + STATEK


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.