Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Family Hotel VESPERA

 • Kod produktu: HR-0038V
 • Do plaży: 50m
 • Do centrum: 2000m
 • Odległość do morza: 50m
 • Idealne rodzinne wakacje
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Wyspa Lošinj, Mali Lošinj Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 2 posilki z napojami
Zakwaterowanie Pokój 4(+2) B FAM / Pokój 4(+2) BM FAM / Pokój 2(+1) B-ST / Pokój 2(+1) BM-ST / Pokój 2(+1) B ST PLUS / Pokój 2(+1) BM ST PLUS

Cena za osobę od 754 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  nowoczesny hotel otoczony zielenią, w spokojnej części wyspy, w pobliżu hotelu Aurora, około 2 km od miasta.

 • Wyposażenie i usługi

  klimatyzowana restauracja, aperitif bar, sala konferencyjna, sklep z pamiątkami, kantor.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-osobowe typu ST z możliwością dostawki dla dziecka do 5 lat, typu ST PLUS z możliwością dostawki dla dziecka do 12 lat pokoje klimatyzowane 4(+2) FAM - dwa pokoje 2-osobowe oddzielone drzwiami, z możliwością dostawki (pokoje przeznaczone dla 2 osób dorosłych, 2 dzieci do lat 16, z możliwością dostawki dla 2 dzieci do lat 12 ), zawsze z prysznicem i WC, TV SAT, telefonem, mini barkiem, suszarką do włosów, WI-FI BEZPŁATNE, sejfem, balkonem.

  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską

 • Sport i rozrywka

  zewnętrzny basen z morską wodą, basen dla dzieci, korty tenisowe, minigolf, siatkówka plażowa, animacje dla dzieci i dorosłych, plac zabaw, możliwość wypożyczenia rowerów, sporty wodne. Goście mogą również korzystać ze sportowego wyposażenia pobliskiego Hotelu Aurora. Sześć razy w tygodniu organizowany jest specjalny program: dla dzieci od 2 do 5 lat w ramach BABY KLUBU, dla dzieci od 5 do 8 lat w ramach MINI KLUBU, dla dzieci od 8 do 12 lat w ramach JUNIOR KLUBU, a dla dzieci od 12 do 16 lat w ramach TEEN KLUBU zawierający program sportowy, zabawy i program edukacyjny, konkursy i gry.

 • Wyżywienie

  2 posiłki w okresie do 15.06. i od 8.9. - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, lokalne napoje bezalkoholowe (woda, sok) w trakcie posiłku.
  2 posiłki w okresie 15.6.-8.09. - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, BEZPŁATNIE lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe z beczki (piwo, wino, woda, sok) do obiadokolacji
  W cenę Baby, Mini, Junior Club wchodzi przekąska w porze lunchu, podwieczorek oraz woda lub sok dla dzieci poniżej 12 roku życia.
  Na życzenie możliwe wyżywienie dla alergików.

 • Plaża

  naturalnie kamienista, żwirowa, około 50 m, w pobliżu znajduje się plaża FKK, prysznice na plaży.

 • Informacje dopełniające

  BEZPŁATNIE - torba plażowa i ręcznik plażowy. Opłata klimatyczna ok. 1,8 EUR/os./dzień i opłata rejestracyjna - ok. 4 EUR/os./pobyt - płatne na miejscu. Parking do ok. 6 EUR/samochód/dzień. Leżaki i parasole na plaży płatne (2 leżaki + parasol ok. 12 EUR/dzień).

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia BEZPŁATNIE.
  ZNIŻKI NA POKÓJ 2(+1) ST: dziecko do 5 lat z 2 osobami dorosłymi - BEZPŁATNIE.
  ZNIŻKI NA POKÓJ 2(+1) ST PLUS: dziecko do 12 lat z 2 osobami dorosłymi - BEZPŁATNIE.
  ZNIŻKI NA POKÓJ 4(+2): dziecko do 12 lat na 3. i 4. łóżku przy 2 osobach dorosłych - BEZPŁATNIE. Dziecko od 12 do 16 lat na 3. i 4. łóżku z 2 osobami dorosłymi - 70% zniżki. Dziecko do 12 lat na dostawce - zniżka 70%.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego za opłatą około 8 EUR/dzień.


  aktualizacja: 12.10.2023

Interaktywana mapa regionu

Wyspa Lošinj

Mali Lošinj

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.