Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel AMINESS MAGAL ex. Hotel Beli Kamik

 • Kod produktu: HR-0020K
 • Do plaży: 150m
 • Plaża do 200 m:
 • Do centrum: 300m
 • Odległość do morza: 150m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Wyspa Krk, Njivice Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 2 posilki z napojami, Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 2(+0) B Classic / Pokój 2(+2) J.SUITE BM / Pokój 2(+1) Comfort / Pokój 2(+1) B SUP / Pokój 2(+1) BM Comfort

Cena za osobę od 328 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne


Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  hotel składa się z 2 budynków: ex. Beli Kamik I i ex. Beli Kamik II, które są połączone korytarzem, położony wśród zieleni, około 600 m od centrum Njivice.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, restauracja plażowa, aperitif bar, kawiarenka internetowa, Wi-Fi BEZPŁATNE, kantor, sejf, sala TV, salon kosmetyczny i fryzjerski, taras, sala konferencyjna, winda, parking.

 • Zakwaterowanie

  nowoczesne, klimatyzowane pokoje 2-osobowe, niektóre z możliwością dostawki. Bardziej przestronne 2-osobowe pokoje J. SUITE, z możliwością 2 dostawek dla 2 dzieci do 14 lat (rozkładana sofa). Każdy pokój wyposażony w prysznic/wanna, WC, niektóre posiadają balkon, TV-SAT, telefon, suszarka do włosów. W pokojach SUP dostępny jest minibar.
   
  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską
  Comfort/Classic- pokoje w ex. Beli Kamik II
  SUP- pokoje w ex. Beli Kamik I

 • Sport i rozrywka

  w pobliżu: korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, plac zabaw, sporty wodne, centrum sportowe, fitness, animacje dla dzieci, możliwość wypożyczenia rowerów.

 • Wyżywienie

  śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu. Do obiadokolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje - piwo, wino, woda, sok.

 • Plaża

  naturalnie kamienista, żwirowa, betonowe płyty, około 150 m, prysznice na plaży.

 • Informacje dopełniające

  W przypadku zmiany danych uczestnika na rezerwacji lub terminu czy pokoju zniżka za wczesny zakup zostaje anulowana.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

  POKÓJ 2(+1): dziecko do 7 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 7 do 14 lat na dostawce z 2 dorosłymi - zniżka 50%. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 20%. Dziecko do 7 lat na łóżku podstawowym - zniżka 50%. Dziecko od 7 do 14 lat na łóżku podstawowym - zniżka 30%.

  POKÓJ 2+2: pierwsze dziecko do 7 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Pierwsze dziecko od 7 do 14 lat na dostawce z 2 dorosłymi - zniżka 50%. Drugie dziecko do 14 lat na dostawce - zniżka 50%.

 • Korzyści

  Osobom powyżej 65 roku życia przy zakupie pobytu w terminach do 17.05 i od 6.10 oferujemy zniżkę 10%. Zniżka ta nie łączy się z innymi zniżkami.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadania/2 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce BEZPŁATNIE. Możliwy pobyt z psem (starszym niż 6 miesięcy) za opłatą około 15 EUR / dzień – płatne na miejscu. Miska z wodą, ciasteczko powitalne, zawieszka do smyczy – w cenie.  aktualizacja 7.12.2023

Opinie klientów

Interaktywana mapa regionu

Wyspa Krk

Njivice

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Jaskinie Biserujka

Jaskinia Bisurejka jest jedną z 27 dostępnych jaskiń w Chorwacji i jedyną w okolicy. Wyróżnia się nie swoją długością, ale przede wszystkim naciekową dekoracją. Swoją nazwę zawdzięcza legendzie, która głosi, że w jaskini ukryto skarb piratów, w tym perły. Stąd wzięła się nazwa jaskini, „biser” oznacza po chorwacku perłę. Ta mniejsza, ale tym bardziej urokliwa jaskinia znajduje się około 400 metrów od miasta Rudine powyżej Slivanjská zátokou na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Wejście do jaskini było kiedyś tylko dziurą w ziemi. Pierwsi odwiedzający jaskinię, odważni odkrywcy, stopniowo poszerzali jej wąskie korytarze, umożliwiając w ten sposób wejście innym zwiedzającym. Po wprowadzeniu oświetlenia elektrycznego zainteresowanie turystów wzrosło. Piękno stalagmitów, stalaktytów i innych formacji wapiennych wyróżniało się w pełni. Jaskinia ma 110 metrów długości i leży nisko pod powierzchnią ziemi. Jego wewnętrzna temperatura nie zmienia się w ciągu roku, wynosi około 15 stopni Celsjusza. Woda zaangażowana w powstawanie stalaktytów pochodzi wyłącznie z opadów. Chodniki prowadzące przez jaskinię są pielęgnowane i chronione poręczami. Wycieczka trwa około 20 minut. Dostęp w sezonie jest codziennie.

Transport: WŁASNYPark Narodowy Jezior Plitwickich

Całodniowa wycieczka klimatyzowanym autobusem do najstarszego, największego i najczęściej odwiedzanego parku narodowego w Chorwacji. Jeziora Plitwickie, które zostały wpisane na listę UNESCO w 1979 roku, składają się z 92 wodospadów i 16 kaskadowych jezior z krystalicznie czystą wodą. Podczas wizyty przejdziesz przygotowanymi szlakami wokół jezior i wodospadów oraz popłyniesz łodzią po największym jeziorze Kozjak. Tutaj pamiętamy film Skarb nad Silver Lake i Karla Maya. Okolice jezior porośnięte są głębokimi lasami, porośniętymi dziesiątkami endemicznych roślin i zamieszkałymi przez wiele zwierząt, w tym niedźwiedzie. W cenę wycieczki wliczony jest bilet wstępu, przejazd pociągiem, rejs po jeziorze oraz obiad.

Transport: AUTOKAR


Plaża z leczniczym błotem

Zatoka, w której znajduje się lecznicze błoto, znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Krk, wokół miejscowości Klimno, Soline i Čižići. Błoto jest popularne ze względu na swoje właściwości lecznicze i wysoką zawartość minerałów, które odżywiają skórę. Hodowla omułków jest również bardzo udana w zatoce, więc możesz uprzyjemnić swoją podróż dzięki doświadczeniom gastronomicznym. Niedaleko zatoki znajduje się udostępniona do zwiedzania jaskinia Biserujka.

Transport: WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.