Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel MALIN

 • Kod produktu: HR-0005M
 • Do plaży: 50m
 • Przy plaży (do 50 m):
 • Do centrum: 500m
 • Odległość do morza: 50m
 • Całodzienna zabawa dla dzieci i dorosłych
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Wyspa Krk, Malinska Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 2 posiłki, Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 2(+1) ATRIUM / Pokój 2(+2) B-SUP / Pokój 2(+1) B-ST / Pokój 2(+2) FAMILY SUITE / Pokój 2(+1) B-COM / Pokój 2(+2) FAMILY

Cena za osobę od 607 PLN .714 PLN Zniżka -15% Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne


Opis obiektu i wyjazdu .

 • Dlaczego tutaj

  Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji „Safe stay in Croatia“ czyli „Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, więcej informacji tutaj.

 • Położenie

  nowoczesny hotel otoczony morzem i gęstą zielenią, położony w spokojnej okolicy ok. 500 m od centrum miejscowości Malinska na wyspie Krk, którą z lądem łączy most - przejazd bezpłatny.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, restauracja plażowa, winiarnia i bar nocny, aperitif bar, bar przy basenie, sala TV, winda, sala konferencyjna, bankomat, sejf, dancing na tarasie, parking za opłatą.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 1,2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, minibar, telefon, Wi-Fi BEZPŁATNE, sejf, suszarka do włosów, niektóre z możliwością dostawki. Pokój 1(+0) i 2(+0) Best Price - około 18 m2, pokój 2(+1) - około 20 m2, pokój 2(+1)B i BM - około 23-27 m2. Pokój 2(+1) COMFORT - około 30 m2 -  ponadto wyposażony w prysznic z hydromasażem. Pokój 2(+2) FAMILY - około 30 m2, pokój 2(+2) SUITE - około 35 m2 - sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 dzieci do 12 lat lub 1 osoby dorosłej (160x200 cm), balkon. Pokój 2(+2) FAMILY SUITE - około 44 m2 - sypialnia 2-osobowa, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla 2 dzieci do 12 lat lub jednej osoby dorosłej (160x200 cm), taras.

  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską
  Best Price- pokój w specjalnej cenie

 • Sport i rozrywka

  zewnętrzny i wewnętrzny basen, basen dla dzieci, centrum wellness: sauna, masaże, solarium, strefa relaksu - wstęp płatny około 15 EUR/os.; plac zabaw, animacje dla dzieci w terminie od 1.6 do 1.9 (Mini Klub 4-12 lat, Teen Klub 12-17 lat) i dla dorosłych (aqua aerobik, muzyka na żywo na plaży), możliwość wypożyczenia rowerów, hala sportowa (około 500m), sporty wodne zgodnie z lokalną ofertą.

 • Wyżywienie

  śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu, do obiadokolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje: lokalne piwo, wino, woda.

 • Plaża

  naturalnie kamienista, płyty betonowe, około 50 m, odpowiednia dla dzieci, prysznice na plaży.

 • Informacje dopełniające

  parking za opłatą około 10 EUR/dzień, parking w garażu za opłatą około 15 EUR/dzień - płatne na miejscu. Opłata klimatyczna około 1,5 EUR/os/dzień - płatna na miejscu. Zakwaterowanie od godziny 14:00, wykwaterowanie do godziny 10:00. 

 • Zniżki dla dzieci

  POKOJE 2(+1), 2(+1) B, 2(+1) BM i 2(+2) SUITE-B:
  dziecko do 7 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko 7-18 lat na dostawce z 2 dorosłymi - zniżka 50%. Osoba od 18 lat na dostawce - zniżka 30%.
  Dziecko do 18 lat na łóżku podstawowym w pokoju 2(+1) - zniżka 30%.

  POKOJE 2(+1) COMFORT i FAMILY:
  Dziecko do 12 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 12 do 18 lat se 2 dorosłymi - zniżka 50%. Osoba od 18 lat na dostawce - zniżka 30%.

 • Korzyści

  Przy pobycie na 3 noce w terminie do: 31.3. i od 4.11. dodatkowa zniżka w wysokości 5%.
  Przy pobycie na 4 noce w terminie: 1.4.-16.5. i 30.9.-30.11. dodatkowa zniżka w wysokości 5%.
  Przy pobycie na 5 nocy w terminie: 17.5.-16.6. i 9.9.-29.9. dodatkowa zniżka w wysokości 5%.
  Przy pobycie na 7 nocy w terminie: 17.6.-7.7. i 26.8.-8.9. dodatkowa zniżka w wysokości 5% (ta zniżka jest ważna tylko od 1.3.2023).

  Osobom powyżej 60 lat oferujemy dodatkową zniżkę 5% (tylko do 1.03.2023) - zniżka ta łączy się z innymi zniżkami.

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadania/2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za opłatą około 7 EUR/dzień, możliwy pobyt z psem za dodatkową opłatą około 15 EUR/dzień (tylko w pokoju 2(+1) B, 2(+1) BM i SUITE) - płatne na miejscu.


  aktualizacja 30.11.2022.

Interaktywana mapa regionu

Wyspa Krk

Malinska

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Jaskinie Biserujka

Jaskinia Bisurejka jest jedną z 27 dostępnych jaskiń w Chorwacji i jedyną w okolicy. Wyróżnia się nie swoją długością, ale przede wszystkim naciekową dekoracją. Swoją nazwę zawdzięcza legendzie, która głosi, że w jaskini ukryto skarb piratów, w tym perły. Stąd wzięła się nazwa jaskini, „biser” oznacza po chorwacku perłę. Ta mniejsza, ale tym bardziej urokliwa jaskinia znajduje się około 400 metrów od miasta Rudine powyżej Slivanjská zátokou na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Wejście do jaskini było kiedyś tylko dziurą w ziemi. Pierwsi odwiedzający jaskinię, odważni odkrywcy, stopniowo poszerzali jej wąskie korytarze, umożliwiając w ten sposób wejście innym zwiedzającym. Po wprowadzeniu oświetlenia elektrycznego zainteresowanie turystów wzrosło. Piękno stalagmitów, stalaktytów i innych formacji wapiennych wyróżniało się w pełni. Jaskinia ma 110 metrów długości i leży nisko pod powierzchnią ziemi. Jego wewnętrzna temperatura nie zmienia się w ciągu roku, wynosi około 15 stopni Celsjusza. Woda zaangażowana w powstawanie stalaktytów pochodzi wyłącznie z opadów. Chodniki prowadzące przez jaskinię są pielęgnowane i chronione poręczami. Wycieczka trwa około 20 minut. Dostęp w sezonie jest codziennie.

Transport: WŁASNYPark Narodowy Jezior Plitwickich

Całodniowa wycieczka klimatyzowanym autobusem do najstarszego, największego i najczęściej odwiedzanego parku narodowego w Chorwacji. Jeziora Plitwickie, które zostały wpisane na listę UNESCO w 1979 roku, składają się z 92 wodospadów i 16 kaskadowych jezior z krystalicznie czystą wodą. Podczas wizyty przejdziesz przygotowanymi szlakami wokół jezior i wodospadów oraz popłyniesz łodzią po największym jeziorze Kozjak. Tutaj pamiętamy film Skarb nad Silver Lake i Karla Maya. Okolice jezior porośnięte są głębokimi lasami, porośniętymi dziesiątkami endemicznych roślin i zamieszkałymi przez wiele zwierząt, w tym niedźwiedzie. W cenę wycieczki wliczony jest bilet wstępu, przejazd pociągiem, rejs po jeziorze oraz obiad.

Transport: AUTOKAR


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.