Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel ZAGREB

 • Kod produktu: HR-0010Z
 • Do plaży: 50m
 • Przy plaży (do 50 m):
 • Do centrum: 300m
 • Odległość do morza: 50m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Kwarner, Karlobag Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 3 posiłki z napojami
Zakwaterowanie Pokój 1(+0) / Pokój 1(+0) B / Pokój 2(+2) / Pokój 2(+2) B

Cena za osobę od 931 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  hotel bezpośrednio nad brzegiem rzeki, z pięknym widokiem na wyspę Pag, ok. 300 m od centrum miejscowości Karlobag.

 • Wyposażenie i usługi

  recepcja, restauracja, bar z tarasem, sala kongresowa, sklep z pamiątkami, WiFi, parking (za opłatą).

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 1- i 2-osobowe z możliwością 2 dostawek, każdy wyposażony w prysznic i WC, TV, lodówka i balkon.

 • Sport i rozrywka

  wewnętrzny i zewnętrzny basen, wellness, fitness, sala gier ze stołami bilardowymi, hokej stołowy i piłka nożna, muzyka na żywo, program animacyjny, minigolf, tenis stołowy, korty tenisowe, gry w piłkę, sporty wodne według lokalnej oferty, w pobliżu trasy turystycznej do pasma górskiego Velebit.

 • Wyżywienie

  3 posiłki - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, w cenie napoje podczas posiłku (lokalne piwo z beczki, wino, sok, napoje gazowane, woda).

 • Plaża

  bezpośrednio pod hotelem betonowe płyty, mniejsza plaża żwirowa i basen w morzu, dalej plaża żwirowa ok. 400 m (dojście do plaży schodami).

 • Informacje dopełniające

  opłata klimatyczna ok. 1,33 EUR/os./dzień - płatna na miejscu, parking ok. 4 EUR/dzień - płatne na miejscu. Zakwaterowanie przeznaczone dla niewymagających klientów. 

 • Zniżki dla dzieci

  Zniżki przy obłożeniu pokoju przez 2 osoby: dziecko do lat 7 na podstawowym łóżku z 1 osobą dorosłą w ​​pokoju - 50% zniżki, dziecko 7-15 lat - 30% zniżki, dziecko 15-18 lat - 20% zniżki.

  Zniżki przy obłożeniu pokoju przez 3-4 osoby: pierwsze dziecko do lat 12 na dostawce - BEZPŁATNIE, pierwsze dziecko do lat 12-15 na dostawce zniżka 50%. Drugie dziecko do 1 roku na dostawce BEZPŁATNIE, drugie dziecko 1-15 lat - 50% zniżki.
  Dziecko 15-18 lat na dostawce zniżka 30%. Osoba dorosła na dostawce - zniżka 20%.

  Przy połączeniu dwójki dzieci do lat 12 z 1 osobą dorosłą w ​​pokoju - jedno dziecko BEZPŁATNIE, drugie dziecko 40% zniżki.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, 3 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.


  aktualizacja 09.02.2024

Interaktywana mapa regionu

Kwarner

Karlobag

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Baška

Półdniowa wycieczka do miejscowości Baška, która znajduje się na przeciwległej wyspie Krk. W tym malowniczym miasteczku każdy znajdzie coś dla siebie. Baška oferuje wspaniałe możliwości wypoczynku na ok. 3,5-kilometrowej plaży wyróżnionej Błękitną Flagą. Miłośnicy podwodnego świata mogą odwiedzić popularne akwarium. Dla bardziej aktywnych turystów przygotowano bogaty wybór szlaków turystycznych. Przyjemne miejsca do relaksu można znaleźć w niezliczonych kawiarniach, barach i restauracjach. Dajcie się skusić na wizytę w tym imponującym kurorcie (program dowolny ok. 4 godz.). Na statku dostępne są przekąski w postaci szynki zwanej „pršut” i sera.

Transport: STATEK


Park Narodowy Jezior Plitwickich

Całodniowa wycieczka klimatyzowanym autobusem do najstarszego, największego i najczęściej odwiedzanego parku narodowego w Chorwacji. Jeziora Plitwickie, które zostały wpisane na listę UNESCO w 1979 roku, składają się z 92 wodospadów i 16 kaskadowych jezior z krystalicznie czystą wodą. Podczas wizyty przejdziesz przygotowanymi szlakami wokół jezior i wodospadów oraz popłyniesz łodzią po największym jeziorze Kozjak. Tutaj pamiętamy film Skarb nad Silver Lake i Karla Maya. Okolice jezior porośnięte są głębokimi lasami, porośniętymi dziesiątkami endemicznych roślin i zamieszkałymi przez wiele zwierząt, w tym niedźwiedzie. W cenę wycieczki wliczony jest bilet wstępu, przejazd pociągiem, rejs po jeziorze oraz obiad.

Transport: AUTOKAR


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.