Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel BLUESUN MARINA

 • Kod produktu: HR-0052R
 • Do plaży: 50m
 • Przy plaży (do 50 m):
 • Do centrum: 600m
 • Odległość do morza: 50m
 • Idealne rodzinne wakacje
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Brela Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Samolotem, Własny
Wyżywienie 2 posiłki, Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 2(+0) BM-St / Pokój 2(+0) B-St / Pokój 2(+0) B Classic / Pokój 2(+1) B-Su / Pokój 2(+3)FAMILY / Pokój 2(+1) BM-Su

Cena za osobę od 511 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolneWyżywienie: dowolne


Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  nowoczesny hotel, otoczony laskiem sosnowym, około 600 m od centrum miasta, nad brzegiem morza, przy pięknej żwirowej plaży.
  Hotel zostanie całkowicie odnowiony w 2024 roku.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, restauracja plażowa, aperitif bar, kantor, sala TV, taras, Wi-Fi BEZPŁATNE, winda, parking za opłatą.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, balkon, TV-SAT, Wi-Fi BEZPŁATNE, telefon, sejf, suszarka do włosów, minibar. Pokoje oznaczone CLASSIC mają łóżko francuskie 140x190 cm, pokoje ST są z możliwością dostawki. Typ 2(+3) FAMILY - 2 pokoje 2-osobowe (jeden z łóżkiem francuskim 130x200 cm) połączone drzwiami, rozkładaną sofą i balkonem w każdym pokoju, 2 łazienki - maksymalne obłożenie to 3 osoby dorosłe i dziecko lub 2 osoby dorosłe i 3 dzieci.

  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską

 • Sport i rozrywka

  fitness, sauna, masaże, solarium, animacje. W pobliżu korty tenisowe, minigolf, tenis stołowy oraz wypożyczalnia rowerów. 

 • Wyżywienie

  śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu. 

 • Plaża

  z drobnego żwirku w cieniu sosen, około 50 m, dojście na plażę po schodach, prysznice na plaży.

 • Informacje dopełniające

  Parking przy hotelu za opłatą około 8 EUR/dzień - płatny na recepcji. Klienci korzystający z transportu autokarowego zostaną wysadzeni przy głównej drodze pod restauracją Šampion, następnie zapewniony jest dojazd samochodem do hotelu, to samo dotyczy podróży powrotnej.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 3 lat bez łóżka – BEZPŁATNIE.

  POKÓJ 2(+0): dziecko od 3 do 7 lat bez łóżka z wyżywieniem - BEZPŁATNIE. Dziecko do 14 lat na łóżku podstawowym z 1 osobą dorosłą - zniżka 20% (dotyczy pokoju ST).

  POKÓJ 2(+1): dziecko do 14 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 50%

  POKÓJ 2(+3): dziecko do 14 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 50%

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadanie/2 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkową opłatą 10 EUR/dzień - płatne na miejscu. Na zapytanie możliwy pobyt z psem (max. 15 kg) za opłatą około 20 EUR / dzień - płatne na miejscu.

  aktualizacja 13.10.2023

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Brela

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Dzienny / wieczorny Dubrovnik

Bajkowe miasto otoczone murami i twierdzami, wewnątrz którego znajduje się wiele perełek architektury - pałaców, kościołów, klasztorów i innych zabytków. To bogactwo było gromadzone przez wieki i zostało zachowane dzięki wspaniałej dyplomacji Republiki Dubrownickiej. Dubrownik jako całość jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego i znajduje się pod ochroną UNESCO. Na starym mieście masz okazję zwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków, takich jak klasztor Franciszkanów z najstarszą działającą apteką europejską i Kněžev Dvor (Pałac Książęcy), który był siedzibą władzy ustawodawczej i wykonawczej Republiki z Dubrownika. Przespacerujesz się ulicami Dubrownika z czeskojęzycznym przewodnikiem i poznasz kulturę i historię tego uroczego miasta. Wycieczka trwa cały dzień, powrót wczesnym wieczorem.

Lub możesz wybrać opcję wieczorną, kiedy wyjazd jest po obiedzie, a powrót około północy. Daje to możliwość zobaczenia miasta w ciągu dnia, ale także nocą, kiedy jest pięknie oświetlone i można uniknąć uciążliwego upału.

Transport: MINIBUS/WŁASNY


Imotski

Imotski to małe miasteczko w Dalmacji Zahoria, 37 km od Makarskiej, 57 km od Omiš, na skraju Imotské polje, jednego z najpopularniejszych celów wycieczek z Riwiery Makarskiej i z regionu Omiš. Jest odwiedzany ze względu na jeziora krasowo-sejsmiczne - Modré jezero (Błękitne Jezioro) i Červené jezero (Crveno jezero), które są osobliwościami geomorfologicznymi i hydrograficznymi. Czerwone Jezioro to jedno z najbardziej niesamowitych zjawisk krasowych. Pierwotnie było to podziemne jezioro, które stało się powierzchniowe wraz z zawaleniem się stropów podziemnych sal i korytarzy. Jego ściany wznoszą się prawie pionowo 200 metrów nad powierzchnię. Czerwony kolor jest spowodowany przez tlenek żelaza. Ogromny zapadlisko ma łącznie 480 metrów głębokości i średnicę 200 metrów. Głębokość wody wynosi średnio 300 metrów. Nie można zejść do poziomu jeziora. Błękitne Jezioro ma to samo pochodzenie, również leży w ogromnym zapadlisku, w czymś w rodzaju lejka o głębokości 200 metrów. Ma owalny kształt, ma 800 metrów długości i 500 metrów szerokości. Głębokość wody waha się od 20 do 90 metrów, w zależności od siły dopływu podziemnego. Jezioro czasami nawet wysycha. Do poziomu jeziora można zejść serpentynową ścieżką.

Transport: WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.