Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Pensjonat ANTUNOVIĆ

 • Kod produktu: HR-0372A
 • Do plaży: 150m
 • Plaża do 200 m:
 • Do centrum: 300m
 • Od lotniska: 140km
 • Odległość do morza: 150m
 • Idealne rodzinne wakacje
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Południowa, Trpanj Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Gwarancja, Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem

Cena za osobę od

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  pensjonat w pięknej i spokojnej miejscowości Trpanj na półwyspie Peljesac, z pięknymi plażami.

 • Wyposażenie i usługi

  w pobliżu restauracje, sklep, kantor, bankomat, poczta. Pralnia i suszarnia za opłatą. Parking BEZPŁATNY, Wi-Fi BEZPŁATNE.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, wyposażone w prysznic/wanna, WC, TV, Wi-Fi, niektóre z balkonem. Typ 2+2 - pokój z czterema łóżkami dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 12 lat. Typ 4(+0) - dwa pokoje 2-osobowe, ze wspólna łazienką (prysznic/wanna i WC). Pokoje bez balkonu mają dodatkowo małą lodówkę i taras. Pokoje z balkonem mają do dyspozycji jedną wspólną lodówkę na piętrze. Wszystkie pokoje mają możliwość korzystania z kuchni z wyposażeniem (mikrofalówka, czajnik, naczynia).

 • Sport i rozrywka

  zgodnie z ofertą lokalną.

 • Wyżywienie

  śniadania w formie bufetu. Możliwość dokupienia obiadokolacji w formie bufetu lub obiadokolacji w formie bufetu z napojami (nieograniczona konsumpcja piwa, wina, napoi bezalkoholowych). Obiadokolacje odbywają się w pobliskim Hotelu Faraon w godzinach 19:00 - 21:00.

 • Plaża

  żwirowa, udalona ok. 150m

 • Informacje dopełniające

  Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

  POKOJE 2(+1) i 2+2: dziecko do 5 lat na 3. lub 4. łóżku - BEZPŁATNIE.

  POKÓJ 4(+0): dziecko lub osoba dorosła na 3. lub 4. łóżku - zniżka 5%.

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadanie, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego - BEZPŁATNIE.

  aktualizacja: 11.10.2022.

Opinie klientów

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Południowa

Trpanj

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Dzienny / wieczorny Dubrovnik

Bajkowe miasto otoczone murami i twierdzami, wewnątrz którego znajduje się wiele perełek architektury - pałaców, kościołów, klasztorów i innych zabytków. To bogactwo było gromadzone przez wieki i zostało zachowane dzięki wspaniałej dyplomacji Republiki Dubrownickiej. Dubrownik jako całość jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego i znajduje się pod ochroną UNESCO. Na starym mieście masz okazję zwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków, takich jak klasztor Franciszkanów z najstarszą działającą apteką europejską i Kněžev Dvor (Pałac Książęcy), który był siedzibą władzy ustawodawczej i wykonawczej Republiki z Dubrownika. Przespacerujesz się ulicami Dubrownika z czeskojęzycznym przewodnikiem i poznasz kulturę i historię tego uroczego miasta. Wycieczka trwa cały dzień, powrót wczesnym wieczorem.

Lub możesz wybrać opcję wieczorną, kiedy wyjazd jest po obiedzie, a powrót około północy. Daje to możliwość zobaczenia miasta w ciągu dnia, ale także nocą, kiedy jest pięknie oświetlone i można uniknąć uciążliwego upału.

Transport: MINIBUS/WŁASNY


Fish Picnic - Trpanj

Piękna wycieczka prywatnym jachtem (maks. 20 osób), który pływa wzdłuż wybrzeża Pelješaca z Trpanj do Duby Pelješacká. Przystanek znajduje się w jednej z najpiękniejszych zatok - zatoce Divna, w której można pływać. Można też popłynąć na plażę Jezero, gdzie słodka woda wpływa do morza. Podczas tej wycieczki będziesz się dobrze bawić przy muzyce dalmatyńskiej, będziesz cieszyć się pięknym czystym morzem i ciepłym słońcem. Lunch zostanie dla Ciebie przygotowany na łodzi w postaci grillowanej ryby. Podczas rejsu oferowany będzie drobny poczęstunek - woda, wino, rakija.

Transport: STATEK


Wieczorna Korčula

Wieczorny spacer po Korčuli z pewnością zachwyci Cię swoją piękną i niewątpliwie romantyczną atmosferą.

Odwiedź Korčulę w ciągu dnia, będzie miała inny urok. Zwiedzanie można połączyć z kąpielą pod murami miejskimi lub odwiedzeniem jednej z zatok na wyspie (Lumbarda, Pupnatská Luka). W sezonie letnim można obejrzeć występ Moreški. Moreška to romantyczny taniec walki z mieczami, który powstał w XII-XIII wieku w Śródziemiu. Przyjmuje się, że Moreška przybył na Korčulę w XVI wieku z Hiszpanii przez południowe Włochy i Dubrownik. Później, w ciągu stulecia, Moreška zniknęła na Morzu Śródziemnym, obecnie można ją zobaczyć tylko na wyspie Korčula, gdzie zapuściła korzenie i ma długą tradycję. Jest to jedyny aktywny taniec walki mieczem na świecie. Moreška to walka o dziewczynę – tu tkwią korzenie starożytnej śródziemnomorskiej legendy – jedną z najstarszych jest legenda o wojnie trojańskiej, ale są w niej inni bohaterowie.

Transport: MINIBUS + ŁÓDŹ


Zwiedzanie Korčuli

Korčula należy do najcenniejszych miejskich rezerwatów dziedzictwa kulturowego na chorwackim wybrzeżu. Często nazywana jest Małym Dubrownikiem. Ufortyfikowane stare miasto z ulicami ułożonymi w jodełkę jest odsłonięte w bliskim sąsiedztwie klifów. W mieście znajduje się kilka zabytków: rzymskokatolicka katedra św. Marka, pałac dawnych namiestników weneckich, muzeum miejskie, fortyfikacje z XII wieku. Pobożni katoliccy mieszkańcy Korčuli pielęgnują dawne święta ludowe (także kościelne) oraz Moreškę – taniec bojowy, który w średniowieczu odbywał się w całym basenie Morza Śródziemnego. Z Korčulą kojarzony jest także podróżnik Marco Polo.

Transport: STATEK 


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.