Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Hotel IMPERIAL PARK

 • Kod produktu: HR-0034I
 • Do plaży: 100m
 • Plaża do 100 m:
 • Do centrum: 1000m
 • Odległość do morza: 100m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Północna, Vodice Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 2 posiłki, Śniadania
Zakwaterowanie Pokój 2(+0) B - villa Imperial / Pokój 2(+1) B-Su / Pokój 2(+1) B-St / Pokój 2(+1) BM-Su

Cena za osobę od 168 PLN .187 PLN Zniżka -10% Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne


Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  odnowiony hotel, znajduje się w piniowym lasku na skraju miejscowości Vodice, około 1 km od miasta.

 • Wyposażenie i usługi

  klimatyzowana restauracja, aperitif bar, sala TV, Wi-Fi BEZPŁATNE w lobby barze i na recepcji, kantor, winda, sejf, parking za opłatą około 6 EUR/dzień.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic, WC, balkon, telewizja satelitarna, telefon, z możliwością dostawki.

  Pokoje oznaczone jako SU znajdują się w budynku głównym i zostały niedawno odnowione i wyposażone w minibar oraz suszarkę do włosów. Pokoje oznaczone ST znajdują się w drugiej części hotelu (połączony tunelem).

  Odnowione pokoje typu Imperial villa znajdują się w sąsiednich willach ok. 20-50 m od głównego budynku Hotelu Imperial.

  Dostawki w pokojach są odpowiednie dla osób poniżej 13 roku życia, w przypadku zakwaterowania osoby powyżej 13 roku życia na dostawce hotel nie uwzględnia reklamacji.

  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską

 • Sport i rozrywka

  zewnętrzny i wewnętrzny basen z morską wodą, basen dla dzieci, sauna, masaże, fitness, solarium, bilard, boisko do gier zespołowych, plac zabaw, korty tenisowe, animacje, sporty wodne. Wewnętrzny basen nieczynny od 1.6 do 1.10.

 • Wyżywienie

  śniadania / 2 posiłki w formie bufetu.

 • Plaża

  żwirowa, płyty betonowe, około 100 m, prysznice na plaży.

 • Informacje dopełniające

  opłata klimatyczna około 1,5 EUR/os/dzień - płatna na miejscu. Parking za opłatą ok. 6 EUR/dzień.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 3 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko do 6 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. Dziecko 6-13 lat na dostawce - 50% zniżki. Dziecko do 12 lat z 1 osobą dorosłą - 30% zniżki. Osoba od 13 lat na dostawce - 20% zniżki.

 • Cena zawiera

  nocleg, śniadania/2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.


  aktualizacja 26.01.2023

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Północna

Vodice

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Park Narodowy Kornati i Telašćica

Podczas tej prawie 9-godzinnej wycieczki łodzią popłyniesz Morzem Murterskim przez Park Narodowy Kornati. Nazwa Kornati pochodzi od słowa corona (korona) dawnych marynarzy. Cały obszar składa się z 89 wysp, wysepek i raf, przy czym największy obszar to część morska. Park wyróżnia się wyjątkowym pięknem przyrody, krystalicznie czystym morzem, ciekawą kompozycją wybrzeża i unikalnym ekosystemem morskim. Nie tylko z tego powodu jest atrakcją dla żeglarzy, nurków, wspinaczy i innych miłośników przyrody. Najciekawsze ślady dawnego życia można zobaczyć na wyspie Kornat, gdzie znajduje się bizantyjska twierdza Tureta z VI wieku, w kompleksie znajduje się wczesnochrześcijański kościół Matki Bożej z Tarca (Kościół Gospe od 16 wiek. Prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych ceremonii religijnych jest procesja łodzi, podczas której wierni z wyspy Murter płyną do kościoła Matki Bożej z Tarca w pierwszą niedzielę lipca. Kontynuuj żeglowanie wokół wyspy Kornati do parku przyrody Telaščica. Jest to głęboka piękna zatoka w południowej części wyspy Dugi Otok, jedna z największych na wschodnim Adriatyku. Posiada 25 małych zatok. Ma 10 km długości. Telašćica ma kilka bardzo ładnych długich piaszczystych plaż z piaszczystym dnem w morzu. Tutaj znajdzie się miejsce na pływanie, zwiedzanie punktu widokowego z widokiem na klify czy spacer do słonego jeziora Mir. Woda w jeziorze jest bardziej słona i cieplejsza niż w sąsiednim morzu. Powrót przez cieśninę Mala Preversa ze znaleziskami archeologicznymi z czasów rzymskich. Lunch na łodzi jest częścią wycieczki.

Transport: STATEK


Park Narodowy Krka II

Popłyniesz łodzią między Srimą a wyspą Prvić do kanału św. Ante z widokiem na zapierające dech w piersiach miasto Šibenik z katedrą św. Jakuba (Sveti Jakov), który od 2000 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Część wycieczki obejmuje zbieranie i degustację małży z lokalnej farmy. Następnie kontynuujemy rejs wzdłuż ujścia rzeki Krka przez Jezioro Prokljanskie do Parku Narodowego Krka, obszaru chronionej i nietkniętej przyrody wzdłuż najpiękniejszego odcinka rzeki Krka. Z siedmioma wodospadami Krka jest zjawiskiem naturalnym i krasowym. Ciesz się rejsem, podczas którego odkryjesz piękno i bogactwo największego wodospadu Krka - Skradinský buk. Długość wycieczki ok. 8 godzin.

Transport: STATEK


Park Narodowy Krka III

Wycieczka autobusowa do Parku Narodowego Krka, obszaru chronionej i nietkniętej przyrody wzdłuż najpiękniejszego odcinka rzeki Krka. Krka z siedmioma wodospadami to perła wśród rzek chorwackiego krasu. Odwiedzicie największą barierę stalaktytową w Europie Skradinski buk, nad którą przelewa się woda rzeki Krka, tworząc liczne jeziora i strumienie. Wolny czas można wykorzystać na spacer ścieżkami, które prowadzą wzdłuż rzeki i wzdłuż wodospadów do starego młyna, gdzie znajduje się również kolekcja etnograficzna. W drodze powrotnej przystanek i zwiedzanie zapierającego dech w piersiach miasta Šibenik. Patrząc na starożytne domy i zabytki, od razu zdasz sobie sprawę, że to miasto ma za sobą naprawdę długą i bogatą historię. Po drodze zobaczysz katedrę św. Jakuba (Sveti Jakov), który od 2000 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Twierdza morska św. Mikołaja. Kolejna średniowieczna twierdza św. Michala położona jest na stromym wzgórzu nad starówką. Malownicze, kameralne uliczki prowadzą od historycznego centrum miasta do twierdzy. Z twierdzy można podziwiać wspaniały widok na katedrę św. Jakuba, zabytkowe centrum i fortecę Barone. Długość wycieczki ok. 9,5 godziny.

Transport: AUTOKAR

Wyspa Vrgada

Rejs statkiem na małą wyspę Vrgada (ok. 3,7 km2), należącą do grupy wysp Dalmacji Północnej. Wyspa ma tylko 230 mieszkańców. Znajduje się on 5,5 mil kwadratowych od miasta Biograd na Moru. Północno-wschodnia część wyspy jest zalesiona, a w małych zatoczkach znajdują się małe kamieniste plaże. Turystów przyciągają tutejsze ładne plaże, czyste morze i nietknięta przyroda. Celem wycieczki jest jedna z najpiękniejszych plaż, Zlatá pláž. Długość wycieczki ok. 5 godzin.

Transport: STATEK

Zadar

Samo centrum Zadaru to jeden wielki pomnik. Jego ulice i place od wieków tętnią życiem i kulturą. W Zadarze na każdym kroku widać ślady starożytności i renesansu. Na pewno nie można przegapić kościoła św. Donata. Pochodzi z IX wieku i jest najcenniejszą rzeczą, jaką można znaleźć w całej Chorwacji z czasów przedromańskich. Kolejnym majestatycznym zabytkiem jest tzw. Brama Kontynentalna – Porta Terraferma (po chorwacku Kopnena vrata). Jest to renesansowa budowla, niegdyś część fortyfikacji Zadaru.

Dziś tysiące turystów przyciąga do Zadaru nie tylko zabytki, ale także magiczny projekt „Organy Morskie”. Są zainstalowane bezpośrednio na starym mieście, jest to specjalny instrument muzyczny, na którym grają fale, przypływy i odpływy morza. Wbudowane są w schodkową ścianę nadbrzeżną, a ich malowniczy dźwięk płynie z poszczególnych otworów. W ten sposób powstały tu szerokie schody, którymi można zejść do poziomu morza, na stopniach których można usiąść i posłuchać dowolnych tonów. Tuż obok organów znajduje się kolejna atrakcja Powitanie Słońca, czyli projekt wizualny wykorzystujący światło i kolory. Po zachodzie słońca w tym kręgu odbywa się magiczna gra światła z efektami kolorystycznymi. Co roku pod koniec lipca lub sierpnia, w noc pełni księżyca, mieszkańcy Zadaru i ich goście mają okazję cieszyć się dalmatyńską muzyką i jedzeniem. Restauracje (po chorwacku „konobe”), często otwarte tylko tej nocy, serwują tradycyjne domowe dania ze świeżych ryb, małży, domowego sera i wszystkiego, co natura zapewnia wokół Zadaru. Oświetlenie publiczne celowo nie działa przez całą noc. Miasto oświetlają tylko świece i pochodnie. 

Transport: WŁASNY

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.