Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Klimatyzowane Domki ŻIVOGOŚĆE

 • Kod produktu: HR-0321
 • Do plaży: 10-300m
 • Plaża do 100 m:
 • Do centrum: 5000m
 • Od lotniska: 100km
 • Odległość do morza: 10-100m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Živogošće Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Własny
Wyżywienie Bez wyżywienia
Zakwaterowanie M.home 4(+2) RELAX - 40-80m (n. 35-40) / M.home 4(+2) RELAX - 20-40m (n. 31-34) / M.home 6(+2) PREMIUM MARE (n. 1-14) / M.home 6(+2) PREMIUM (n. 15,17,21-30) / M.home 6(+2) PREMIUM MARE VISTA (n. 16,18,19,20)

Cena za osobę od 180 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne


Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  kemping DOLE** znajduje się 5 km na południe od miejscowości Zivogosce, w spokojnym sosnowym lasku i około 20 km od Makarskiej.

 • Wyposażenie i usługi

  w kompleksie: recepcja, restauracja, sklep, Wi-Fi za opłatą, parking.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane domki dla 4-8 osób - 4(+2) około 23 m2 - dwie sypialnie 2-osobowe, domek 6(+2) około 31 m2 - trzy sypialnie 2-osobowe. W każdym domku pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka gazowa, lodówka z zamrażarką), prysznic/wanna, WC, TV-SAT, taras z meblami ogrodowymi. Rozkładana sofa w pokoju dziennym przeznaczona jest dla 2 dzieci do 12 lat. Domki 6(+2) PREMIUM Mare znajdują się w pierwszym rzędzie od morza (odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi). Domki 6(+2) PREMIUM znajdują się w drugim rzędzie od morza. Domki PREMIUM Mare Vista znajdują się w pierwszym rzędzie od morza na wzniesieniu bez możliwości bezpośredniego dostępu do plaży (wejście na plażę około 150 m okrężną drogą). Domki RELAX około 40-80 m od morza (w linii prostej) i RELAX około 20-40 m od morza (w linii prostej) - faktyczna odległość ścieżką to 200-300 m.

 • Sport i rozrywka

  boisko do gier zespołowych, korty tenisowe, tenis stołowy, sporty wodne zgodnie z lokalną ofertą.

 • Wyżywienie

  własne.

 • Plaża

  żwirowa, z łagodnym zejściem do morza, około 10-300 m.

 • Informacje dopełniające

  Ceny zakwaterowania w terminie 13.07.-23.08.2024 są na zapytanie (podane ceny są orientacyjne) i zostaną potwierdzone przez biuro podróży dopiero po potwierdzeniu przez chorwackiego partnera.

  Obowiązkowa opłata za sprzątanie domku około 40 EUR/domek/pobyt, obowiązkowa kaucja zwrotna 100 EUR/domek, opłata rejestracyjna około 1,5 EUR/os./pobyt, opłata klimatyczna około 1,5 EUR/os./dzień - płatne na miejscu. BEZPŁATNY parking dla 1 samochodu, kolejne samochody za opłatą około 5 EUR/dzień.

  Przy zakupie pokoju oznaczonego „100% PŁATNOŚCI” w momencie rezerwacji wpłacane jest 100% całkowitej kwoty i ta wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Obniżona cena tego noclegu obowiązuje do 31 stycznia 2024 roku.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 12 lat na dostawce - płaci cenę 10 EUR/dzień - płatne na miejscu w recepcji.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel, ręczniki, miejsce parkingowe dla 1 samochodu, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Możliwy pobyt z psem za dodatkową opłatą około 8-17 EUR/dzień - płatne na miejscu.


  aktualizacja 12.12.2023

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  Przy zakupie pokoju oznaczonego „100% PŁATNOŚCI” w momencie rezerwacji wpłacane jest 100% całkowitej kwoty i ta wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Živogošće

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Dzienny / wieczorny Dubrovnik

Bajkowe miasto otoczone murami i twierdzami, wewnątrz którego znajduje się wiele perełek architektury - pałaców, kościołów, klasztorów i innych zabytków. To bogactwo było gromadzone przez wieki i zostało zachowane dzięki wspaniałej dyplomacji Republiki Dubrownickiej. Dubrownik jako całość jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego i znajduje się pod ochroną UNESCO. Na starym mieście masz okazję zwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków, takich jak klasztor Franciszkanów z najstarszą działającą apteką europejską i Kněžev Dvor (Pałac Książęcy), który był siedzibą władzy ustawodawczej i wykonawczej Republiki z Dubrownika. Przespacerujesz się ulicami Dubrownika z czeskojęzycznym przewodnikiem i poznasz kulturę i historię tego uroczego miasta. Wycieczka trwa cały dzień, powrót wczesnym wieczorem.

Lub możesz wybrać opcję wieczorną, kiedy wyjazd jest po obiedzie, a powrót około północy. Daje to możliwość zobaczenia miasta w ciągu dnia, ale także nocą, kiedy jest pięknie oświetlone i można uniknąć uciążliwego upału.

Transport: MINIBUS/WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.