Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Mobilne domki MEDITERAN BAŚKO POLJE

 • Kod produktu: HR-00894
 • Plaża do 500 m:
 • Do centrum: 1500m
 • Od lotniska: 55km
 • Odległość do morza: 450m
 • Idealne rodzinne wakacje
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Dalmacja Środkowa, Baško Polje Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Autokarem, Samolotem, Własny
Wyżywienie Bez wyżywienia
Zakwaterowanie M.home 2(+0) STUDIO / M.home 4(+0) SUPERIOR / M.home 4(+1) STANDARD / M.home 4(+2) STANDARD

Cena za osobę od 204 PLN .240 PLN Zniżka -15% Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolneWyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  mobilne domki Mediteran znajdują się w sosnowym gaju, na kempingu Baško Polje.

 • Wyposażenie i usługi

  restauracja, kantor, bankomat, market, piekarnia, sejf w recepcji, bezpłatny parking, Wi-Fi.

 • Zakwaterowanie

  Klimatyzowane domki mobilne dla 2 do 6 osób.
  Typ M. HOME 2(+0) STUDIO dla maks. 2 osób - jeden pokój z łóżkiem małżeńskim, z sofą, wyposażonym aneksem kuchennym, TV LCD SAT, 1x łazienka z WC, Wi-Fi, taras wyposażony w meble ogrodowe.
  Typ M. HOME 4(+1) STANDARD dla maks. 4 osób + 1 dziecko do 12 lat - dwie sypialnie dwuosobowe (1 z łóżkiem małżeńskim, 1 z osobnymi łóżkami z dostawką dla dziecka na piętrze), pokój dzienny pokój z sofą, wyposażony aneks kuchenny, telewizor LCD SAT, 1x łazienka z WC, Wi-Fi, taras wyposażony w meble ogrodowe.
  Typ M. HOME 4(+0) SUPERIOR dla maks. 4 osób - dwie dwuosobowe sypialnie (1 z łóżkiem małżeńskim, 1 z osobnymi łóżkami), pokój dzienny z sofą, wyposażony aneks kuchenny, LCD TV SAT, 2x łazienki z WC, Wi - Fi, taras wyposażony w meble ogrodowe.
  Typ M. HOME 4(+2) STANDARD dla maksymalnie 6 osób + 2 dzieci do 12 lat - trzy sypialnie dwuosobowe (1 z łóżkiem małżeńskim, 1 z osobnymi łóżkami, 1 z łóżkiem piętrowym dla dzieci), pokój dzienny z sofą, wyposażonym aneksem kuchennym, TV LCD SAT, 2 łazienkami z WC, Wi-Fi, tarasem wyposażonym w meble ogrodowe.

 • Sport i rozrywka

  badminton, tenis stołowy, boisko do gry w piłkę.

 • Wyżywienie

  własne, z możliwością wykupienia śniadań i obiadokolacji z nielimitowanym spożyciem napojów do obiadu (piwo, wino, sok, woda mineralna). Posiłki serwowane są w centralnej restauracji hotelu oraz w budynku bocznym Alem.

 • Plaża

  naturalna, żwirkowa, betonowa płaskowyż, ok. 450-500 m, odpowiednia dla dzieci.

 • Informacje dopełniające

  opłata klimatyczna – ok. 1,5 EUR/os./dzień, opłata rejestracyjna – ok. 1,5 EUR/os./pobyt, sprzątanie końcowe 35 EUR/domek – płatne na miejscu.

 • Zniżki dla dzieci

  Dziecko do 12 lat na dostawce w 4(+1) i 4(+2) - BEZPŁATNIE.

 • Uwaga

  Wyjazdy z Wrocławia, Bielska-Białej, Warszawy, Łodzi, Świdnicy, Wałbrzycha, Krakowa, Wadowic oraz Częstochowy mogą być realizowane zarówno autokarem jak i antenkami/transferami, wyjazdy mogą się odbywać z przesiadkami do naszych polskich lub czeskich autokarów. Antenki/transfery i wyjazdy z tych miejscowości będą realizowane przy minimum 10 osobach, w przypadku uzbierania mniejszej ilości osób na antenkę klienci muszą dojechać do najbliższego możliwego miasta najczęściej są to Katowice lub Wrocław.

 • Cena zawiera

  zakwaterowanie na wybraną liczbę nocy, zużycie wody i energii, pościel, ręczniki, miejsce parkingowe na jeden samochód/domek, możliwość korzystania ze sprzętu kuchennego, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, śniadań lub kolacji - ceny na stronie internetowej. Na zapytanie: pies ok. 14 EUR/dzień - płatne na miejscu.

  Aktualizacja: 20.03.2024

Interaktywana mapa regionu

Dalmacja Środkowa

Baško Polje

••• INFORMACJE OGÓLNE O WYCIECZKACH •••

Wycieczki organizuje lokalne biuro podróży, TRAVEL FAMILY jest jedynie ich pośrednikiem i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany i ewentualne reklamacje w przypadku niespełnienia odpowiednich usług. Program i ceny wycieczek mogą ulec zmianie w trakcie sezonu! Aktualna oferta wyjazdów m.in. obowiązujące ceny zostaną przedstawione po przybyciu do miejsca docelowego. Realizacja wyjazdów uzależniona jest od zainteresowania uczestników, miejscowej ludności, ale także od warunków klimatycznych i nie zawsze odbywają się one w całości. TRAVEL FAMILY w żadnym wypadku nie może zagwarantować realizacji oferowanych wyjazdów.

Uwaga: wycieczki fakultatywne odbywają się zazwyczaj w językach czeskim i angielskim, rzadziej w polskim. 


Dzienny / wieczorny Dubrovnik

Bajkowe miasto otoczone murami i twierdzami, wewnątrz którego znajduje się wiele perełek architektury - pałaców, kościołów, klasztorów i innych zabytków. To bogactwo było gromadzone przez wieki i zostało zachowane dzięki wspaniałej dyplomacji Republiki Dubrownickiej. Dubrownik jako całość jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego i znajduje się pod ochroną UNESCO. Na starym mieście masz okazję zwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków, takich jak klasztor Franciszkanów z najstarszą działającą apteką europejską i Kněžev Dvor (Pałac Książęcy), który był siedzibą władzy ustawodawczej i wykonawczej Republiki z Dubrownika. Przespacerujesz się ulicami Dubrownika z czeskojęzycznym przewodnikiem i poznasz kulturę i historię tego uroczego miasta. Wycieczka trwa cały dzień, powrót wczesnym wieczorem.

Lub możesz wybrać opcję wieczorną, kiedy wyjazd jest po obiedzie, a powrót około północy. Daje to możliwość zobaczenia miasta w ciągu dnia, ale także nocą, kiedy jest pięknie oświetlone i można uniknąć uciążliwego upału.

Transport: MINIBUS/WŁASNY


Imotski

Imotski to małe miasteczko w Dalmacji Zahoria, 37 km od Makarskiej, 57 km od Omiš, na skraju Imotské polje, jednego z najpopularniejszych celów wycieczek z Riwiery Makarskiej i z regionu Omiš. Jest odwiedzany ze względu na jeziora krasowo-sejsmiczne - Modré jezero (Błękitne Jezioro) i Červené jezero (Crveno jezero), które są osobliwościami geomorfologicznymi i hydrograficznymi. Czerwone Jezioro to jedno z najbardziej niesamowitych zjawisk krasowych. Pierwotnie było to podziemne jezioro, które stało się powierzchniowe wraz z zawaleniem się stropów podziemnych sal i korytarzy. Jego ściany wznoszą się prawie pionowo 200 metrów nad powierzchnię. Czerwony kolor jest spowodowany przez tlenek żelaza. Ogromny zapadlisko ma łącznie 480 metrów głębokości i średnicę 200 metrów. Głębokość wody wynosi średnio 300 metrów. Nie można zejść do poziomu jeziora. Błękitne Jezioro ma to samo pochodzenie, również leży w ogromnym zapadlisku, w czymś w rodzaju lejka o głębokości 200 metrów. Ma owalny kształt, ma 800 metrów długości i 500 metrów szerokości. Głębokość wody waha się od 20 do 90 metrów, w zależności od siły dopływu podziemnego. Jezioro czasami nawet wysycha. Do poziomu jeziora można zejść serpentynową ścieżką.

Transport: WŁASNY


Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.