Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Rezydencja MONACO

 • Kod produktu: IT-00196
 • Do plaży: 200m
 • Plaża do 200 m:
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Włochy, Region Veneto, Bibione Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie Bez wyżywienia
Zakwaterowanie Apt. 3+2 A / Apt. 3+2 B / Apt. 4+2 C / Apt. 5+2 B7

Cena za osobę od 178 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  za centralnym placem Piazza Fontana, zaledwie 200 metrów od plaży.

 • Wyposażenie i usługi

  w pobliżu: restauracje, bary, sklepy, pizzeria, kawiarnie, Luna park Adriatico.

 • Zakwaterowanie

  Apt. 3+2 A: sypialnia 2-osobowa z dostawką, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą dla dwóch osób, prysznic/wanna, WC, taras z wyposażeniem (sypialnia oddzielona jest od pokoju dziennego ścianką o wysokości około 2 metrów). 
  Apt. 3+2 B: sypialnia 2-osobowa z dostawką, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą dla dwóch osób, prysznic/wanna, WC, taras z wyposażeniem. 
  Apt. 5+2 B7: sypialnia 2-osobowa z dostawką (oddzielona od pokoju dziennego ścianką o wysokości około 2 metrów), sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą dla dwóch osób, prysznic/wanna, WC, taras. Zakwaterowanie odpowiednie dla jednej rodziny. 
  Apt. 4+2 C: sypialnia 2-osobowa, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą dla dwóch osób, prysznic/wanna, WC, taras. 

  Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową (oprócz APT 5+2 B7), ekspres do kawy, TV i sejf. Budynek wyposażony jest w dwie windy, a każdy apartament ma zarezerwowane miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu z dostępem przez zamykaną bramę. Ręczniki nie są częścią wyposażenia.

 • Sport i rozrywka

  możliwość jazdy na rowerze i rolkach, możliwości sportowe zgodnie z lokalną ofertą.

 • Wyżywienie

  własne.

 • Plaża

  piaszczysta, około 200 m, z łagodnym zejściem do morza. Prysznice i toalety na plaży, serwis plażowy za opłatą. Dla terminów pobytów do 14.06. i od 7.09. w cenie 1 komplet (parasol, leżak, fotel - 4. rząd), pozostałe terminy należy zamawiać z wyprzedzeniem w cenie 67 EUR/tydz. - płatność na miejscu.

 • Informacje dopełniające

  cena nie zawiera opłaty klimatycznej zgodnie z miejscowymi zarządzeniami, ok. 1,10 EUR/os./dzień – płatna na miejscu, pościel (możliwość wypożyczenia za 10 EUR/os.), ręczniki (10 EUR/os.). Sprzątanie końcowe apartamentów goście wykonują we własnym zakresie (środki czystości nie są dostępne w apartamencie), możliwość dokupienia na miejscu za opłatą - Apt. A - 40 EUR/pobyt, apt. B - 50 EUR/pobyt, apt. C - 60 EUR/pobyt. Obowiązkowa kaucja zwrotna 100 EUR/apartament (dla osób do 26 roku życia lub noclegu z psem – 500 EUR).

 • Uwaga

  We Włoszech nie ma rezydenta. Wraz z dokumentami podróży Klienci otrzymują całodobowy numer alarmowy, na który mogą dzwonić w razie jakichkolwiek problemów.

 • Cena zawiera

  nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, parking, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwy pobyt z małym psem za dodatkowa opłatą około 40 EUR/pobyt, łóżeczko dziecięce około 25 EUR/noc.


  aktualizacja 20.10.2023.

Interaktywana mapa regionu

Region Veneto

Bibione

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.