Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Rezydencja ZERO5.ZERO5

 • Kod produktu: IT-001838
 • Do plaży: 200m
 • Plaża do 200 m:
 • Do centrum: 200m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Włochy, Region Furlancko-Julijska Wenecja, Lignano Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie Bez wyżywienia
Zakwaterowanie Apt. 2+2 B4 / Apt. 3+2 B5 / Apt. 4+2 C1-6 / Apt. 4+2 C2-6 / Apt. 4+2 C3-6 / Apt. 4+2 C6 / Apt. 5+2 D1-7 / Apt. 5+2 D7

Cena za osobę od 1 019 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis obiektu i wyjazdu .

 • Położenie

  nowa rezydencja, wybudowana w 2022 roku, położona w rejonie Lignano Sabbiadoro, w pobliżu portu i plaży dla psów, 200 metrów od plaży i 200 metrów od centrum kurortu.

 • Wyposażenie i usługi

  1 lub 2 miejsca parkingowe do każdego apartamentu BEZPŁATNIE, winda, pralnia (za opłatą), ogród. W pobliżu bary, restauracje, sklepy.

 • Zakwaterowanie

  Wszystkie apartamenty mają klimatyzację, TV, Wi-Fi, drzwi antywłamaniowe, aneksy kuchenne apartamentów wyposażone są w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy.
   
  Apt. 2+2 B4 - 1.,2. lub 3. piętro, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, taras wyposażony w meble ogrodowe, miejsce parkingowe.
   
  Apt. 3+2 B5 - 1.,2. lub 3. piętro, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i pojedynczym, taras wyposażony w meble ogrodowe, miejsce parkingowe.
   
  Apt. 4+2 C6 - 1.,2. lub 3. piętro, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i sypialnia z dwoma łóżkami, 2 łazienki z prysznicem, 3 tarasy wyposażone w meble ogrodowe, miejsce parkingowe.
   
  Apt. 4+2 C1-6 - parter z prywatnym ogródkiem, salon z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i sypialnia z dwoma łóżkami, 2 łazienki z prysznicem, 3 tarasy wyposażone w meble ogrodowe, miejsce parkingowe.
   
  Apt. 4+2 C2-6 - 3. lub 4. piętro, z widokiem na morze, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i sypialnia z dwoma łóżkami, 2 łazienki z prysznicem, 3 tarasy wyposażone w meble ogrodowe, miejsce parkingowe.
   
  Apt. 4+2 C3-6 - 6. piętro, z widokiem na morze i lagunę, salon z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, sypialnia z podwójnym łóżkiem i sypialnia z dwoma łóżkami, 2 łazienki z prysznicem, 3 tarasy wyposażone w meble ogrodowe, 2 miejsca parkingowe. Na 7. i ostatnim piętrze znajduje się duży prywatny i wyposażony taras z pięknym widokiem na morze i lagunę.
   
  Apt. 5+2 D7 - 4. lub 5. piętro, z widokiem na morze i lagunę, salon z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, 2 sypialnie z łóżkiem małżeńskim, 1 sypialnia z łóżkiem jednoosobowym, 3 łazienki (dwie z prysznicem), 3 tarasy wyposażone w meble ogrodowe, miejsce parkingowe.
   
  Apt. 5+2 D1-7 - 6. piętro, z widokiem na morze i lagunę, salon z rozkładaną sofą dla dwóch osób, aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką, 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem, 1 sypialnia z łóżkiem jednoosobowym, 3 łazienki (dwie z prysznicem), 3 tarasy wyposażone w meble ogrodowe, 2 miejsca parkingowe. Na 7. i ostatnim piętrze znajduje się duży prywatny i wyposażony taras z pięknym widokiem na morze i lagunę.

 • Sport i rozrywka

  sporty wodne i plażowe, w pobliżu park wodny Aquasplash, siatkówka plażowa, park rozrywki, Zoo.

 • Wyżywienie

  własne.

 • Plaża

  piaszczysta ze stopniowym zejściem do morza, oddalona o ok. 200 m, serwis plażowy w cenie.

 • Informacje dopełniające

  opłata klimatyczna około 1 EUR/os./dzień - płatna na miejscu. 1x na pobyt pościel i ręczniki BEZPŁATNIE. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

 • Uwaga

  We Włoszech nie ma rezydenta. Wraz z dokumentami podróży Klienci otrzymują całodobowy numer alarmowy, na który mogą dzwonić w razie jakichkolwiek problemów.

 • Cena zawiera

  nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, 1x na pobyt pościel i ręczniki, sprzątanie końcowe (oprócz aneksu kuchennego), serwis plażowy (1 parasol + 1 leżak i krzesło), ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

  aktualizacja 24.05.2023.

Interaktywana mapa regionu

Region Furlancko-Julijska Wenecja

Lignano

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.