Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

Elastyczne wakacje z TRAVEL FAMILY

Sytuacje życiowe często wymagają zmiany naszych pierwotnych planów lub zadbania o spokojny urlop. Podróżuj z TRAVEL FAMILY bezpiecznie i bez żadnych zmartwień. Nie zapomnij dodać do swojej rezerwacji następujących opcji:

Ubezpieczenie podróży od kosztów rezygnacji, gwarantujące zwrot 100% wpłaconej kwoty nawet na dzień przed wyjazdem, pod warunkiem spełnienia wymagań ubezpieczalni dotyczących danego ubezpieczenia.

BEZPŁATNIE przy rezerwacji do 31. 3. 2021 otrzymujesz Pakiet Elastyczne Wakacje PLUS (Flexible Holiday Plus). We współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami dodajemy Ci nową możliwość bezpłatnej zmiany terminu pobytu lub uczestnika pobytu / rezerwacji na 14 dni lub więcej przed rozpoczęciem pobytu/ wyjazdu na wybrane obiekty noclegowe i wycieczki.

  • Te korzystne warunki zmiany umowy dotyczą tylko usług noclegowych, nie dotyczą usług transportowych i innych, które mogą podlegać innym warunkom rezygnacji i opłatom za zmianę zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa BPTF. W przypadku zmiany terminu lub osoby rezerwacje oferowane są po aktualnych cenach i warunkach zmian z dnia zmiany. W niektórych przypadkach przy zmianie osoby rezerwacja traci zniżki wczesnej rezerwacji – First Minute. W przypadku, gdy wpłacona zaliczka nie zostanie wykorzystana, otrzymasz na nią voucher, który możesz wykorzystać na dowolną inną wycieczkę TRAVEL FAMILY z realizacją do 31. 12. 2022. Wszelkie niewykorzystane zaliczki zostaną zwrócone po tej dacie. Jeżeli np. w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii COVID-19 nie jest możliwe aby TRAVEL FAMILY zrealizowało Twój wyjazd zwrócimy kwotę wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.
  • Pakiet Elastyczne Wakacje PLUS (Flexible Holiday Plus) ważny przy rezerwacji od 1. 2. 2021 zastępuje oryginalne pakiety Elastyczne wakacje Standard i Premium ważne do 31. 1. 2021.

Elastyczne wakacje z TRAVEL FAMILY


Polecamy


pdf  Dzwońcie 9–17: (+48) 334 728 008