Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
1218

Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych!

Kluby Neptuna   

W sobotę 2 lipca 2022 wystartowały pierwsze animacje Klubu Neptuna w Chorwacji. W tym sezonie letnim można z nich korzystać w następujących miejscowościach: Trogir (hotel Medena), Promajna (pavilony Dukić A, B, C), Drvenik (Holiday Resort Antonija) i Brist (hotel Riva).

We wszystkich Klubach Neptuna czeka na Państwa program animacyjny prowadzony przez doświadczonych czeskich animatorów, który jest przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W programie m.in.: Aquadance (aerobik w wodzie), poranne rozgrzewki i stretching nad morzem, gry w piłkę, zajęcia kreatywne, malowanie kamyczków, czteroosobowy rodzinny, szlak piracki, robienie masek, wieczorna dyskoteka i inne zajęcia.

Animatorzy zapoznają Państwa z programem na dany tydzień w dniu przyjazdu, którym najczęściej jest sobota. Jeśli przyjadą Państwo innego dnia, możesz Państwo oczywiście dołączyć do programu w dowolnym momencie. Do Państwa dyspozycji są tablice informacyjne z programem, które znajdują się w recepcji obiektu. Tutaj zawsze mogą Państwo sprawdzić, jaka aktywność, gdzie i o której będzie miała miejsce.


Kluby Neptuna to bardzo popularna forma rozrywki. Dzieci będą cieszyć się pięknymi chwilami nad morzem z rówieśnikami, a rodzice mogą się trochę zrelaksować. Sprawdźcie naszą obszerną galerię zdjęć i filmów z animacji. Czekamy na Was w Klubie Neptuna!


Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych Kluby Neptuna w Chorwacji - rozrywka dla małych i dużych


Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe