Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
1453

HIT SEZONU 2023: Pensjonat Antunović, Trpanj, Chorwacja, również w niedziele i środy

Przedstawiamy kolejny hit tego sezonu - Pensjonat Antunović!

NOWOŚĆ: od teraz zakwaterowania odbywają się również w niedziele i środy! W ten sposób unikniecie dużego ruchu na drogach z jakim mogliście się spotkać przy zakwaterowaniach w soboty.

Położony jest w spokojnej miejscowości na Peljesacu - Trpanj, która według wielu ma najpiękniejsze plaże w całej Chorwacji. Najbliższa z nich jest położona zaledwie 150m od obiektu. Obiekt w swojej ofercie ma śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dokupienia obiadokolacji w pobliskim hotelu Faraon.

Możliwy jest dojazd własny lub naszym autokarem z wielu miejscowości w Polsce!

Pensjonat ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorwacja Pensjonat ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorwacja Pensjonat ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorwacja Pensjonat ANTUNOVIĆ, Trpanj, Chorwacja

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe