Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

873

NOWOŚĆ Lato 2020 – Czarnogóra – Królowa Adriatyku

czarnogora sv. stefan

Czarnogóra – Królowa Adriatyku

Czarnogóra to jedyny kraj, który łączy piękne piaszczyste plaże, wspaniałą przyrodę i ludzi, którzy z tych atutów tworzą wspaniałe wakacje nad Adriatykiem. Najpopularniejsze miejscowości wypoczynkowe: Budva, Becici, Petrovac, Buljarica, Sutomore, Bar, Dobra Voda, Ulcinj.

Czarnogóra położona jest pomiędzy Chorwacją i Albanią. Graniczy również z Bośnią, Serbią i Kosowem. Powierzchnia Czarnogóry to jedynie 14 tys. km2, ale ten mały obszar zawiera mnóstwo pięknej przyrody oraz idealnych miejsc wypoczynku. Jedną z najpiękniejszych części Czarnogóry, zwaną fiordami południa, jest Zatoka Kotorska, której piękno zapiera dech w piersiach. Średnie temperatury powietrza w sezonie to 25-30 stopni.

czarnogora budva

Wybierz z naszej oferty:
Życzymy udanych wakacji


Dzwońcie 9–17 (+48) 33 47 28 008  |   Odwiedźcie nas osobiście w Cieszynie  |   Napiszcie do nas

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe