Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
506

Wakacje z psem? W Chorwacji nie ma problemu.

Wakacje z psem? W Chorwacji nie ma problemu

Nie rozstawaj się ze swoim pupilem, zabierz go ze sobą na wakacje. Nie musisz dzwonić do znajomych lub szukać najtańszego hotelu dla psów. Spakuj do walizki rzeczy niezbędne dla Twojego pupila i zabierz go ze sobą. W Chorwacji znajdziesz bowiem mnóstwo hoteli i apartamentów, w których Twój pies może z Tobą zamieszkać.

Icon – Zakwaterowanie z pupilem

Wakacje z pupilem: gdzie znaleźć zakwaterowanie

W ofercie naszego biura podróży znajdziesz mnóstwo hoteli i apartamentów, w których możesz zakwaterować się wraz ze swoim pupilem.


Promajna – Pawilon DUKIĆ-B NEPTUN KLUB

W ofercie naszego biura podróży znajdziesz mnóstwo hoteli i apartamentów, w których możesz zakwaterować się wraz ze swoim pupilem. Popularnym kierunkiem podróżujących z psem jest Pawilon Dukić B w kurorcie Promajna. Przyjemne miejsce w korzystnej cenie oprócz możliwości zakwaterowania wraz z psem oferuje też zniżki dla dzieci (w ciągu sezonu nawet do 70 % dla jednego dziecka na dostawce). Dzieci będą się świetnie bawić w Klubie Neptuna, dodatkowo możesz wybrać się z nimi na wycieczkę rowerową lub wypożyczyć rowery wodne. Plaża znajduje się zaledwie 150 m od zakwaterowania. Kamienista plaża z łagodnym zejściem do wody jest idealna dla mniejszych dzieci.


Brist – Villa Marko

Wspaniałe wakacje z czworonogim przyjacielem przeżyjesz także w kurorcie Brist w villi Marko. Ładna wakacyjna villa oferuje pokoje z balkonem, klimatyzacją, własną kuchnią, łazienką i WC oraz z darmową siecią Wi-Fi. Na kamienistą plażę zejdziesz po schodach.

   Lista obiektów możliwy pobyt z psem 2018 .pdf


Icon – plaża dla psów

Kąpiel w morzu: plaże dla psów

Plaże w Rabacu pozwalają na kąpiel psów we wszystkich miejscach, gdzie nie ma niebieskiej flagi. Czysta plaża dla psów w Trogirze Plaże w okolicy miasta Slano w pobliżu Dubrownika

   Przejrzyj spis niektórych plaż przyjaznych dla psowUdanych wakacji życzy biuro podróży Vitkovice Tours


Dzwońcie 9–17 (+48) 33 47 28 008  |  Odwiedźcie nas osobiście w Cieszynie  |   Napiszcie do nas

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe