Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
1558

Kibicujcie naszym piłkarzom nad Adriatykiem. EURO 2024 na wakacjach!

Czy kiedykolwiek kibicowałeś swojej drużynie piłkarskiej nad morzem, na przykład w Chorwacji?

Wyobraź sobie, że siedzisz na plaży, piasek podgrzewany przez słońce wpadające między palce u nóg, a morska bryza przyjemnie chłodzi. Promienie słońca odbijają się od fal, plusk morza ożywia krzyk mew, a wokół panuje wspaniała atmosfera pełna radości i oczekiwania na piłkę nożną.

Wakacje EURO 2024

Jeśli z niecierpliwością czekasz na piłkarskie EURO 2024, połącz przyjemne z jeszcze przyjemniejszym i oglądaj mecze piłkarskie bezpośrednio z wygodnego leżaka plażowego. Travel Family daje Ci możliwość połączenia tych dwóch pasji w jedno niezapomniane przeżycie. Oprócz oglądania piłki nożnej możesz cieszyć się szeregiem innych zajęć. Chorwacja słynie nie tylko z plaż, morza i pływania. Możesz wybrać się na wycieczkę po okolicy, odkryć piękno lokalnej przyrody, kultury i historii lub po prostu cieszyć się wylegiwaniem się z koktajlem w dłoni. A wieczorem, po emocjonującym meczu piłkarskim, można zafundować sobie kolację w jednej z lokalnych restauracji i w pełni cieszyć się atmosferą letniego wieczoru nad morzem. Niezależnie od tego, czy powierzysz opiekę nad swoimi kubkami smakowymi chorwackiemu szefowi kuchni w lokalnej chorwackiej tawernie na pewno możesz być pewien, że otrzymasz niezapomniane doznania kulinarne, które przeniosą Cię prosto do serca lokalnej kuchni z wyśmienitą mieszanką smaków i aromatów.

Wybierz spośród szerokiej gamy obiektów noclegowych i terminów w Chorwacji i zarezerwuj wakacje już dziś. Niezależnie od tego, czy wolisz luksusowe kurorty czy przytulne pensjonaty lub apartamenty, studia czy wille, każdy może wybrać coś z naszej bogatej oferty. Dzięki mistrzostwom w piłce nożnej EURO 2024 Twoje tegoroczne wakacje nad morzem będą wyjątkowe i niezapomniane. Przeżyj wyjątkowe wakacje nad morzem z mistrzostwami EURO w piłce nożnej i Travel Family.

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe