Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
1226

Dubrownik Card to już przeszłość. Powitajmy Dubrownik Pass!

Dubrownik Card to już przeszłość. Powitajmy Dubrownik Pass!

Karta rabatowa Dubrownika to już przeszłość. Na konferencji prasowej w dniu 11. 7. 2022 r., zlikwidowano Dubrownik Card, a na jej miejsce wprowadzono nowy system rabatowy, czyli tzw. Dubrownik Pass.

Dubrownik Pass to jeden karnet, który umożliwia zwiedzanie zabytków w Dubrowniku za pomocą aplikacji i sklepu internetowego.

Obejmuje on wejście m.in do murów Dubrownika, Pałacu Rektorów, Domu Marina Držicia, Muzeum Marnistycznego, Klasztoru Franciszkanów, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Historii Naturalnej, Galerii Dulčić Masle Politika, Wystawy Archeologicznej i wielu innych.

Karnet obejmuje również transport autobusami miejskimi Libertas. Karnet jednodniowy obejmuje transport całodobowy, karnet trzydniowy obejmuje 6 przejazdów komunikacją miejską, a karnet siedmiodniowy obejmuje 10 przejazdów komunikacją miejską.

Kupując karnet, otrzymujecie również prawo do innych zniżek, zarówno na wejścia do zabytków, jak i na wycieczki po Dubrowniku i jego okolicach, zniżki w sklepach z pamiątkami i restauracjach.

Ceny karnetu: 1-dniowy 250 kun, 3-dniowy 300 kun i 7-dniowy 350 kun. Paszport możesz kupić online na www.dubrovnikpass.com.

Jeśli planujecie odwiedzić Dubrownik choćby na jeden dzień, gorąco polecamy zakup karnetu.

Źródło: www.dubrovnikpass.com


Last Minute DubrovnikLast Minute Lato 2022

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe