Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

Co to jest pobyt dofinansowany dla osób 50+?

To jest oferta specjalna dla 50+. Pobyt dofinansowany 50+ to oferta z ceną zniżkową dla klientów w wieku 50 lat i więcej, przy czym z oferty można skorzystać nawet w przypadku, gdy drugi lub inny współpasażer nie osiągnął jeszcze określonego wieku. W takim przypadku osoby poniżej 50 roku życia podróżują na warunkach cenowych obowiązujących dla osoby powyżej 50 roku życia. Należy pamiętać, że nawet w ramach pobytów dofinansowanych 50+ istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowo korzystnych cen dla dzieci. Dofinansowany pobyt 50+ to pobyt ulgowy dla danej kategorii wiekowej, w przypadku którego zarówno partner biznesowy jak i biuro podróży we współpracy z narodowym ośrodkiem rozwoju turystyki danego kraju ponoszą część kosztów tego pobytu. Podstawową ideą jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta po obniżonej cenie.

Polecamy

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe