Biuro podróży Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare

Glacier Hotel GRAWAND

 • Kod produktu: IT-0060G
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Włochy, Jižní Tyrolsko, Val Senales - Schnalstal Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Produkt CKVT, Wakacje w górach, Wyjazdy na narty
Transport Własny
Wyżywienie 2 posiłki
Zakwaterowanie Pokój 2(+1)

Cena za osobę od 1 516 PLN 2.022 PLN Zniżka -25% Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne

Opis hotelu i wyjazdu

 • Położenie

  Najwyżej położony hotel w Europie znajduje się na wysokości 3212 m. n.p.m. po południowo-tyrolskiej stronie Alp Ötztalskich, w pobliżu szczytu Grawand - Croda delle Cornacchie. Kolejką linową z Kurzras - Maso Corto z bezpłatnym parkingiem można dojechać do hotelu w 6 minut.

 • Wyposażenie i usługi

  recepcja, lobby, restauracja, stołówka, bar, taras, wypożyczalnia nart, Wi-Fi BEZPŁATNIE.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2-osobowe (20 m2) z możliwością dostawki dla dziecka do 14 lat, wyposażone w prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi BEZPŁATNIE, sejf, okno panoramiczne.

 • Sport i rozrywka

  bezpośrednio przy stokach lodowca w ośrodku narciarskim Schnalstal / Val Senales (2011 - 3212 m n.p.m., 7 kolejek linowych, 4 wyciągi, 27 km tras). Narciarstwo biegowe: 2 ratrakowane trasy o łącznej długości 8 km. Tor saneczkowy, skitouring. Centrum Wellness z sauną fińską, łaźnią parową i infra sauną, pokojem relaksacyjnym, prysznicami, otwarte codziennie od 15:00 do 19:00, sala fitness.

 • Wyżywienie

  2 posiłki - śniadania w formie bufetu, obiadokolacja 4-daniowe menu, bar sałatkowy.

 • Informacje dopełniające

  opłata klimatyczna ok. 1,8 EUR/osoba od 14 lat/dzień - płatna na miejscu. Zakwaterowanie następuje w godzinach 14:00-16:00. Goście muszą udać się na kolejkę linową najpóźniej o 15:45. Wypożyczenie szlafroka za opłatą.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 4 lat na dostawce - BEZPŁATNIE, dziecko od 4 do 7 lat na dostawce - zniżka 50%, dziecko od 7 do 14 lat na dostawce - zniżka 30%.

 • Uwaga

  We Włoszech nie ma rezydenta. Wraz z dokumentami podróży Klienci otrzymują całodobowy numer alarmowy, na który mogą dzwonić w razie jakichkolwiek problemów.

 • Cena zawiera

  nocleg, 2 posiłki, wstęp do centrum wellness, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.


  aktualizacja: 10.10.2022

Interaktywana mapa regionu

Jižní Tyrolsko

Val Senales - Schnalstal

Czy możemy Wam w czymś pomóc?






Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.