Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

Hotel LISANJ

 • Kod produktu: HR-0017J
 • Do plaży: 100m
 • Plaża do 100 m:
 • Do centrum: 900m
Termin Wybierz termin Terminy i ceny
Kraj Chorwacja, Kwarner, Novi Vinodolski Pokaż hotel na mapie
Rodzaj wyjazdu Flexible Holiday PREMIUM, Období, Pobytowe, Produkt CKVT, Wakacje nad Morzem
Transport Własny
Wyżywienie 2 posiłki, 3 posiłki
Zakwaterowanie Pokój 2(+2) BM GRAND / Pokój 2(+1) B / Pokój 2(+1) BM / Pokój 2(+1) CLASSIC / Pokój 4(+0) M STANDARD / Pokój 4(+0) STANDARD / Pokój 4(+0) CLASSIC / Pokój 4(+2) B / Pokój 4(+2) BM

Cena za osobę od 445 PLN Kalkulacja

Terminy i ceny dla wybranego dnia początku pobytu. Aby zmienić przejdźcie do kalkulacji.

Transport: dowolne

Wyżywienie: dowolne


Opis hotelu i wyjazdu

 • Dlaczego tutaj

  Obejrzyj film NOVI VINODOLSKI.
  Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji „Safe stay in Croatia“ czyli „Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, więcej informacji tutaj.

 • Położenie

  wyremontowany hotel i budynek boczny znajdują się około 900 m od centrum Novi Vinodolski.

 • Wyposażenie i usługi

  parking, kantor, sala konferencyjna, lobby bar.

 • Zakwaterowanie

  klimatyzowane pokoje 2-osobowe, z możliwością dostawki, pokoje GRAND z możliwością dwóch dostawek. Pokoje rodzinne 4(+0) - dwa pokoje 2-osobowe połączone drzwiami, pokój 4(+2) - dwa pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki połączone drzwiami. W każdym pokoju prysznic/wanna, WC, telefon, sejf, minibar, TV-SAT, suszarka do włosów, Wi-Fi, niektóre z balkonem. 

  Pokoje 2(+1) B i BM znajdują się w budynku bocznym / Pokoje 4(+2) B i BM znajdują się w nowej części hotelu / Pokoje 4(+0) STANDARD, 4(+0)M STANDARD, 2+1 CLASSIC, 4(+0) CLASSIC i 2(+2) BM GRAND znajdują sie w starszej części hotelu. Pokoje STANDARD są większe niż pokoje CLASSIC.

  Legenda:
  B-balkon
  M-orientacja na stronę morską

 • Sport i rozrywka

  3 zewnętrzne baseny z atrakcjami wodnymi, plac zabaw, sporty wodne, kącik zabaw dla dzieci z grami wideo, za opłatą - centrum odnowy biologicznej z podgrzewanym basenem, sauna fińska i turecka, salon kosmetyczny z masażami.

 • Wyżywienie

  do 25.6. i od 12.9. - 2 posiłki w formie bufetu, od 25.6. do 12.9. - 3 posiłki w formie bufetu, w czasie posiłków lokalne lane napoje bezalkoholowe, piwo i wino  BEZPŁATNE.

 • Plaża

  piaszczysta, płyty betonowe, około 100 m, możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli za opłatą.

 • Informacje dopełniające

  Opłata parkingowa w wysokości ok. 75 HRK / dzień jest płatna na miejscu.

 • Zniżki dla dzieci

  dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

  POKÓJ 2(+1): dziecko do 12 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na łóżku podstawowym - zniżka 30%. Osoba od 12 lat na dostawce - zniżka 20%.

  POKÓJ 2(+2) BM GRAND: dziecko do 12 lat na pierwszej dostawce - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na drugiej dostawce - zniżka 50%.

  POKÓJ 4(+0): dziecko do 12 lat na 3. lub 4. łóżku - zniżka 50%.

  POKÓJ 4(+2): dziecko do 12 lat na 3. lub 4. łóżku - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na dostawce - zniżka 50%. Osoba od 12 lat na dostawce - zniżka 20%.

 • Cena zawiera

  nocleg, 2/3 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

 • Opcjonalne dodatki

  możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.


  aktualizacja 03.12.2020.

 • Indywidualne warunki rezygnacii

  Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Interaktywana mapa regionu

Kwarner

Novi Vinodolski

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.