Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

508

Wygraj koszulkę z logo Neptuna

Wygraj koszulkę z logo Neptuna

Dla sympatyków naszych Klubów Neptuna oraz wszystkich, którzy kochają wakacje nad morzem, przygotowaliśmy konkurs. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto chce się pochwalić swoim zdjęciem z wakacji.:)

Icon – Jak wziąć udział w konkursie?

Jak wziąć udział w konkursie?

W okresie od 1. do 31. sierpnia zamieść w komentarzu pod wpisem konkursowym zdjęcie, które zrobiłeś na tegorocznych wakacjach nad morzem (najlepiej na wakacjach związanych z Klubem Neptuna ;)).


Konkurs

Autorzy 5 najoryginalniejszych zdjęć otrzymają koszulkę z logo Klubu Neptuna. Będą więc przygotowani na następny sezon z naszym biurem podróży.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz w dołączonym pliku.

Regulamin   Ragulamin konkursuDzwońcie 9–17 (+48) 33 47 28 008  |  Odwiedźcie nas osobiście w Cieszynie  |   Napiszcie do nas

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  2009-2019 stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 2

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe