Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

906

Aktualna sytuacja - informacje

Aktualna sytuacja informacje

Szanowni klienci,

Nasze biuro istnieje od 30 lat w Czechach i od 7 lat w Polsce. Od tych 7 lat świadczymy Wam usługi turystyczne i towarzyszymy podczas wakacji nad Adriatykiem co oczywiście bardzo nas cieszy. To, że podróżujecie z nami co roku, jest dla nas ogromną satysfakcją i motywacją do ciągłego ulepszania naszych usług.

W ciągu 30 lat przezwyciężyliśmy różne nieoczekiwane sytuacje, ale nigdy nie napotkaliśmy całkowicie zamkniętych granic państwa i całkowitego zakazu podróżowania poza Polskę. Obecna sytuacja, z którą wszyscy musimy się zmierzyć, jest ciężka, zmienia się każdego dnia i nikt nie jest na to przygotowany.

Pomimo ograniczonego działania biura w tej niespotykanej sytuacji, jesteśmy oczywiście do Waszej ciągłej dyspozycji. Jesteśmy także w stałym kontakcie z naszymi partnerami za granicą, przewoźnikami i innymi współpracownikami. Cała komunikacja ze wszystkimi jest teraz tymczasowo ograniczona i koncentrujemy się na linii klient- e-mail. Wszelkie informacje możecie zgłaszać do nas telefonicznie lub mailowo. Nie zawsze telefon będzie możliwy do odebrania dlatego prosimy o kontakt głównie mailowy [email protected]. Z tego powodu chcielibyśmy prosić o cierpliwość, ponieważ staramy się spełniać wszystkie nasze obowiązki, ale także wymagania administracyjne.

W pierwszej kolejności kontaktujemy się z klientami, którzy mają wykupione wyjazdy na najwczesniejsze terminy w dalszej kolejności zajmujemy się sprawami póżniejszych terminów, wszystko w odpowiedniej kolejności.

Pragniemy zapewnić, że stale monitorujemy i oceniamy wszystkie wydarzenia. W tej ciągle zmieniającej się sytuacji zalecamy poczekać jak sytuacja będzie się rozwijać. Aby zwiększyć spokój i móc elastycznie reagować na rozwój sytuacji, wprowadziliśmy możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji do 21 dni przed wyjazdem.

Wierzymy, że sytuacja wkrótce się uspokoi i że wspólnie z nią sobie poradzimy oraz, że znajdziemy takie rozwiązanie, które będzie Wam odpowiadać.

Życzymy Tobie i Twoim bliskim, szczególnie w tym trudnym okresie zdrowia i dobrej woli, aby zarządzać obecną sytuacją w najlepszy możliwy sposób.

Dziękujemy za zrozumienie, cierpliwość i słowa wsparcia. Doceniamy to.
Zespół TRAVEL FAMILY

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  2009-2019 stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 2

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe