Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

919

Bezpieczna Chorwacja

Bezpieczna Chorwacja

Bezpieczna Chorwacja: liczba turystów na riwierze Makarskiej wciąż rośnie, większość z nich to turyści z Polski!

Według chorwackiej strony https://makarska-danas.com powołującej się na system eVisitor każdego dnia na chorwackie plaże przybywa coraz więcej turystów z różnych regionów Europy. Nawiększy odsetek turystów z zagranicy stanowia Polacy jest ich dwukrotnie więcej niż zajmujących drugie miejsce Niemców. W następnej kolejności są to turyści z Czech, Skandynawii i Ukrainy (zamieszkujących na stałe w Europie). Taka sytuacja dowodzi tylko, że Polacy to jeden z najrozsądniejszych narodów, który nie poddał się wszechobecnej panice.

W Chorwacji jedynymi obostrzeniami jakie obowiazują są te, które należy stosować w kazdym innym kraju łącznie z Polską czyli dystans społeczny oraz noszenie maseczek w sklepach i komunikacji miejskiej. Wycieczki fakultatywne odbywają się w wiekszości normalnie, a najpopularniejsze z nich w tym roku to nowo otwarty szklany most Sky Walk oraz Dubrownik. Chorwaci są jeszcze milsi niż zawsze i jeszcze bardziej starają sie o komfort turystów, ale także ich bezpieczeństwo.

Liczba chorych zwiekszająca się na Bałkanach tylko w minimalnym odsetku dotyczy Chorwacji, wiekszość z nich to ludność Bośni i Serbii, które to nie mają już wstępu do Chorwacji bez kwarantanny podobnie jak inne kraje europejskie, które miały dużo poważniejszy problem z koronawirusem. Polacy mogą podróżować normalnie, a Chorwacja nie zamierza zamykać granic.

Wszystko wskazuje na to, że Chorwacja jest wciąż najbezpieczniejszym i najłatwiej dostępnym kierunkiem wakacyjnym w sezonie 2020. Do Chorwacji można się dostać jadąc własnym samochodem ,autokarem lub samolotem. Ceny na miejscu nie uległy podwyżkom, a i baza noclegowa wydaje się być nieco tańsza.

Przed wjazdem do Chorwacji należy wypełnić krótki formularz online w języku polskim i podać nazwę obiektu wraz z adresem dlatego polecamy wykupić noclegi jeszcze przed wyjazdem aby zaoszczędzić sobie problemów na granicy.

Zapraszamy do Chorwacji kieruku NUMER 1 W SEZONIE 2020!

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe