Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
1204

Od 1 czerwca kolejne złagodzenia przepisów w Austrii

Od 1 czerwca przepisy w Austrii uległy dalszemu złagodzeniu. Nie ma już konieczności noszenia maseczki w środkach komunikacji miejskiej, aptekach czy sklepach z podstawowymi towarami (w pozostałych także). W Wiedniu maseczka FFP2 jest nadal wymagana w transporcie publicznym i aptekach. Obowiązek szczepień w całej Austrii został zawieszony do końca sierpnia.

Potwierdzenie nie jest wymagane ani sprawdzany podczas korzystania z usług w Austrii, nie dotyczy to np. domów opieki, domów starców i placówek medycznych, gdzie obowiązek udowodnienia braku covid nadal obowiązuje.

Zobacz ofertę noclegów w Austrii.


Last Minute Lato 2022

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe