Vítkovice Tours, Członek Grupy Travel Family - Ekspert wakacji w Chorwacji Realizacja: MagicWare
INFOLINIA

(+48) 33 47 28 008

Napisz do nas: [email protected]

WWW: www.vitkovicetours.pl

1010

Hotel Faraon w na półwyspie Pelješac jest na wyciągnięcie ręki dzięki nowemu mostowi

Popularny Hotel FARAON w pobliżu miasta Trpanj na chorwackim półwyspie Pelješac w południowej Dalmacji będzie jeszcze łatwiej dostępny od lata 2022, dzięki nowemu mostowi Pelješac. Nowy most ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2022 roku i połączy chorwacki ląd z półwyspem Pelješac. Umożliwi to ominięcie mniej-więcej dziesięciokilometrowego pasa terytorium Bośni, który do tej pory musieli przebyć kierowcy. Most przyspieszy wycieczki nie tylko na Pelješac, ale także dalej na południe aż do Dubrownika.

Hotel Faraon


Zarezerwuj wakacje w popularnym hotelu FARAON lub w regionie południowej Dalmacji i podaruj swoim bliskim wakacje nad Adriatykiem jako oryginalny prezent świąteczny.
Bon podarunkovy TRAVEL FAMILY

Najczęściej wyszukiwane

 • 1

  Numer jeden nad Adriatykiem

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych nad Morze Adriatyckie. W ofercie posiadamy zarówno hotele jak i apartamenty wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku.

 • 2

  Stabilna firma

  Vitkovice Tours, Członek Grupy Travel Family zostało wyróżnione jako jedna ze 100 najbardziej stabilnych firm w Czechach.

 • 3

  Zadowolenie klienta

  Co roku z naszych usług korzysta ponad 40 000 klientów z Polski, Słowacji oraz Czech.

Czy możemy Wam w czymś pomóc?


Wypełniając i wysyłając formularz zapytania wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg ustawy Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883

Wprowadź tekst z obrazka
* Dane obowiązkowe